Grupas "Efterklang" koncerts koncertciklā "1-2 cauri!"

Renāte Auziņa, 29.09.2008., 20:30

Augsti vērtētā dāņu avangarda popgrupa uzstāsies Spīķeros, Maskavas ielā 4A, 27.novembrī, pulksten 20:00.

Meistarīgi liekot lietā plašu instrumentu klāstu, tā izveidojusi savu īpašu melodisku, orķestrālu spēles veidu, kurā apvienojas graciozs elektronisks skanējums ar popmūziku un folkmūziku. Daži kritiķi viņu mūziku apzīmē kā “postpopu”. Koncerts tiek organizēts Skaņu mežam sadarbojoties ar Dānijas Kultūras institūtu un "Speakers". Grupa "Efterklang"

Grupas aizsākumi meklējami uz Alsas saliņas Baltijas jūrā, kur vienā skolā gāja Madss Brauers (elektronika un sintezatori), Rasmuss Stolbergs (ģitāra un vokāls) un Kaspers Klausens (vokāls un dažādi instrumenti). Vēlāk, jau Kopenhāgenā, viņiem pievienojās pianists Rune Molgārds un bundzinieks un trompetists Tomass Husmers. Tā 2000.gadā tika dibināta grupa "Efterklang", kas dāņu valodā nozīmē atbalsi, atskaņu. Jau savā rašanās brīdī grupa iedibināja pašpietiekamu darba metodi, ko viņi joprojām izmanto, savā Kopenhāgenas “bunkurā” pedantiski rakstot, ierakstot, producējot un organizējot katru savas mūzikas un uzstāšanās elementu.

Koncertos grupai pievienojas arī citi mūziķi, kā vijolnieks un vokālists Pēters Broderiks, trombonists un vokālists Niklass Antonsons un pianiste / dziedātāja Anna Bronsteda, kā arī ģitārists Frederiks Hēge.

2004.gadā viņi izdeva savu debijas albumu - "Tripper", kas kļuva par vislabāk pārdoto debijas albumu izdevniecībā "The Leaf Label". Ar to arī grupa pieteica savu spēles veidu - daudzslāņaini vokāli, elektroniski ritmi un stīgu partijas, sasaistīti emocionālos orķestrālos aranžējumos.

Darbs pie otrā albuma – "Parades" - sākās 2005. gadā un paņēma 18 mēnešus un tā radīšanā tika iesaistīti 30 viesmūziķi, ieskaitot stīgu kvartetu, pūtēju kvintetu un trīs korus. "Efterklang" savu rakstīšanas un ierakstīšanas metodi raksturo kā daudzpakāpju tēlnieka darbu - pievienojot, izstiepjot vai apgriežot dziesmu daļas līdz atrod vajadzīgās melodijas. 26.septembrī Kopenhāgenā būs dzirdams episks Parades atskaņojums, "Efterklang" uzstājoties kopā ar Dānijas Nacionālo kamerorķestri.

Biļetes pie ieejas - 10 lati, iepriekšpārdošanā Biļešu servisā pirmās simts biļetes - 7 lati, pēc tam – 8 lati. Iegādājoties biļeti gan uz Magik Markers koncertu 14.novembrī, gan uz Efteklang koncertu, tās kopā maksā Ls 12.00. Šādas biļetes kopā ir tikai 100 gab. un iegādājamas vienīgi Biļešu servisa kasēs.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Полное руководство: как правильно купить диплом и избежать ошибок диплом купить цена <a href=dipl-fast.ru>dipl-fast.ru</a> .

diplom_kupit_jwOa

Купить тренажеры для спортзала с гарантией качества фитнес тренажеры купить <a href=trenajeri-dlya-zala.ru>trenajeri-dlya-zala.ru</a> .

trenazhery_spOi

Theme site super 000*** rus.hc.lv

LRncxOcpms


Войтирегистрация