Grupas "Menuets" pēdējie lielkoncerti

Nora Beķere, 09.05.2008., 20:05

Lielkoncertus grupa "Menuets" – ir iecerējusi kā kopīgu satikšanos ar saviem klausītājiem, kuros visa vakara garumā varēsim kopīgi pieskandināt Latvijas āres, sajust emocijas, sajūtas, kuras ir krātas, sevī lolotas visus šos 40. gadus.

„Menuets” uz tikšanos ar saviem klausītājiem līdzi ņems savas labākās dziesmas, kuras tā vien gaida, lai visi kopā tās izdziedātu („Dzeguzes balss”, ”Alvas zaldātiņi”, „Jūlij-nakts”, „Četri balti krekli”, ”Viņi dejoja vienu vasaru”... u.c.).
No dziesmotās pūra lādes tiks izdziedātas arī pavisam agrīnās grupas dziesmas, kuru autori ir gan Adrians Kukuvass, gan Juris Sējāns un Juris Kulakovs. Kā arī būs pavisam jauns – tik tikko savu pirmatskaņojumu piedzīvojis singls „Femme fatale”.

Šie koncerti būs vienīgie un pēdējie šai grupai, kuros varēs baudīt tikai un vienīgi grupas „Menuets” sniegumu vismaz divu stundu garumā un protams – piedevas, piedevas, piedevas, lai tikšanās ar klausītājiem būtu aktuāla un mūsdienīga, koncertus kuplinās „Menueta” draugi – Rīgas 6.vidusskolas bigbends, Nils Īle ar perkusiju grupu. Līdz ar to, jau zināmām dziesmām būs jauni aranžējumi, bet starpbrīžos pie kafijas tases varēs baudīt pasaules mūziku bigbenda izpildījumā! Lielkoncerti būs īsta dziesmu vētra, kā arī brīnišķīga satikšanās mūzikā un līdzi dziedāšana!

Biļetes uz koncertiem vēl var iegādāties Biļešu servisa kasēs.
Biļešu cenas no Lvl 5,00 – Lvl 30,00.

Menuets-Femme fatale

1 коментарий Комментирование доступно всем.
yдалённый пользователь, 11.05.2008. 08:40:39
Рейтинг комментария: -1.552

šai ziņai te vēl jāstāv 2 dienas. nu denis pēc kā tu spried?

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация