Grupas "The Doors" 40. gadadienā klajā nāks labāko dziesmu izlase

Jānis Penka, 08.02.2007., 10:48

Leģendārās rokgrupas "The Doors" 40.gadu jubilejas svinības savu kulmināciju sasniegs 26.martā, kad mūzikas izdevniecība "Rhino Records" klajā laidīs divas "Very Best Of" izlases, kā arī atkārtoti izdos visus sešus grupas studijas albumus, papildinātus ar jauniem grupas un skaņu inženiera Bruce Botnick radītiem miksiem un līdz šim nedzirdētiem skaņdarbiem.

“Mēs vēlamies, lai visi mūsu fani – gan vecie, gan jaunie – uzzinātu, ko mēs atklājām, klausoties oriģinālos studijas ierakstos,” stāsta “The Doors” taustiņinstrumentālists Ray Manzarek. “Mēs pirmoreiz atklātībā nododam līdz šim nedzirdētus Jim Morrison fona vokālus, manas klavieru un Robby Krieger ģitāru partijas. Mēs aicinām fanus pievienoties “The Doors” Grupa "The Doors"leģendāro ierakstu sesiju restaurācijā.”


“The Very Best Of The Doors” iznāks standarta un dubultdiska “super-jewel box” formātā ar attiecīgi 20 un 34 dziesmām, to skaitā vēl nedzirdētiem miksiem. Izlases standarta versijā iekļauti tādi skaņdarbi kā “Break On Through”, “Light My Fire”, “Hello I Love You”, “Touch Me”, “Alabama Song” un “The End”. Dubultizlase saturēs detalizētāku grupas karjeras retrospekciju ar tādām dziesmām kā “Orange County Suite”, “The W.A.S.P. (Texas Radio & The Big Beat)”, “Five To One”, “When The Music’s Over”, “Whiskey, Mystics And Men”, kā arī nerediģētu “The End” versiju.


Ierobežotā tirāžā tiks izdota arī īpaša izlases versija, kas veltīta “The Doors” 40.gadu jubilejai. Tā sastāvēs no diviem audio diskiem, DVD ar 30 minūšu ierakstu “Live In Europe”, kā arī krāšņu bukletu.


Ekskluzīvi lejupielādēšanai būs pieejami “bonus” remiksi, kurus radījuši tādi atzīti elektroniskās mūzikas mākslinieki kā Paul Oakenfold, Adam Freeland un Crystal Method.


Līdztekus labāko dziesmu izlasei atkārtoti jaunā “5.1. Surround” skaņu kvalitātē tiks izdoti arī visi grupas “The Doors” albumi – “The Doors” (1967), “Strange Days” (1967), “Waiting For The Sun” (1968), “Soft Parade” (1969), “Morrison Hotel” (1970) un “L.A. Woman” (1971), kas iznāca tikai pāris mēnešus pirms Jim Morrison pāragrās un joprojām noslēpumainās nāves Parīzē. Katrā albumā pievienoti līdz šim nedzirdēti bonus skaņdarbi.


“The Doors” tiek dēvēta par grupu, kas bijusi viena no oriģinālākajām un pārdrošākajām rokmūzikas vēsturē. Šogad 11.februārī 47. “Grammy” ceremonijā grupai pasniegs balvu par mūža ieguldījumu.


4 коментария Комментирование доступно всем.
yдалённый пользователь, 08.02.2007. 12:10:59
Рейтинг комментария: 0

tas ir kkas ĻOTI nepieciešams.

morison is idol, 08.02.2007. 12:55:10 (ip:86.63.163.49)
Рейтинг комментария: 0

jes jes jes!

yдалённый пользователь, 08.02.2007. 12:55:56
Рейтинг комментария: 0

''Ekskluzīvi lejupielādēšanai būs pieejami “bonus” remiksi, kurus radījuši tādi atzīti elektroniskās mūzikas mākslinieki kā Paul Oakenfold, Adam Freeland un Crystal Method.''
Nu fuj. Varēja vismaz The Doors mūziku nekropļot.

jānis, 08.02.2007. 13:03:30
Рейтинг комментария: 0

The Doors remixi??? Man slikti metās! O_0

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Excuse, that I can not participate now in discussion - it is very occupied. I will be released - I will necessarily express the opinion on this question. mindfulness mmfporn.com/tags/gym-workout/ @456FgDDY8

EugeneBig

Микрозаймы за один день: экспресс-финансирование подбор микрозаймов онлайн <a href=oformit-mikrozajm-onlajn.ru>oformit-mikrozajm-onlajn.ru</a> .

zaym_nvmr

Тема не простая но и не сложная Niladwyn@gmail.com 000*** ru.hc.lv

TNOXgweYOk


Войтирегистрация