Gustavo dzimšanas diena klubā “Pulkvedim neviens neraksta”

Edgars Gertners, 05.06.2007., 15:14

Viens no Latvijas vadošajiem hiphopa mūziķiem Gustavo 14. jūnijā klubā „Pulkvedim neviens neraksta” ar pilnmetrāžas koncertprogrammu „Atkārto-Jums” ieskandinās savu dzimšanas dienu

Koncertā tiks prezentēts arī ilgi gaidītais klips dziesmai „No lūpām lasi”. "Gustavo"

„Pagājušā gada jūnijā, kad uzstājāmies Pulkvedī, atnāca tik daudz cilvēku, ka nebija pat, kur adatai nokrist. Vakars izvērtās varen jautri un nolēmām, ka tā varētu kļūt par tradīciju, tāpēc koncerts Pulkvedī būs arī šogad. Dzimšanas diena gan ir pāris dienas vēlāk, bet mēs sāksim svinēt jau savlaicīgi,” smej Gustavo.

Vakara gaitā uzstāsies jau ierastais sastāvs – Gustavo, R-viss, Dj Monstrs un Čižiks, kā arī Dj Oļegs un Pikaso. Programmas garums būs vismaz divas stundas. Tiks izpildītas kompozīcijas gan no Gustavo albumiem „Beidzot” un „Pa pāris pantiem/ Viesības viesnīcā”, gan R-vja albuma „Fokusu pokusu meklējumos”, kā arī vēl nekur nedzirdētas dziesmas. Kā jaunumi būs skaņdarbi no šobrīd topošā Pikaso debijas albuma, kuru producē Gustavo.

Gaviļnieks saviem pielūdzējiem ir sagatavojis arī dāvanu – koncertā tiks prezentēts ilgi gaidītais dziesmas „No lūpām lasi” videoklips, ko paredzēts raidīt ne vien Latvijā, bet arī Krievijā. Tas filmēts „Vilks studijā”, režisora un scenārija autora Viktora Vilka virsvadībā.

Dziesma „No lūpām lasi” šogad saņēma Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvu kā gada labākā hiphop dziesma. Tā tapusi sadarbībā ar vienu no Krievijas populārākās hiphopa grupas „Kasta” dalībniekiem Vlady un jau guvusi lielu atsaucību un popularitāti Latvijas klausītāju vidū.

„Videoklipa prezentācija, kā vienmēr, notiek ar aizkavēšanos, arī tas jau ir kļuvis par tradīciju. Klipā būs redzams, kādās absurdās situācijās notiek mūsu ne mazāk absurdais dialogs ar Vlady. Lielākoties darbība risinās Pulkvedī kādas darbadienas vakarā. Epizodiski redzama arī Rīgas pils saimniece,” atklāj Gustavo.

Ieeja no 21.00.

0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация