Depo uzstāsies hārdkora grupas no Asv un Lielbritānijas

Guntis Vanags, 19.11.2009., 09:50

Sestdien, 21. novembrī Depo kopā ar vietējām grupām Kastete un The Gabbers uzstāsies hārdkora grupas Unrestrained no Asv un The River card no Lielbritānijas.

Šis būs viens no retajiem šī stila koncertiem Latvijā pēc ilgāka laika, kas nāk kā veldzējošs ūdens mDepo uzstāsies hārdkora grupas no Asv un Lielbritānijasalks laikā kad stila vietējā scēna sakarā ar ekonomisko krīzi atrodas neliela apjukuma stāvoklī, jo sakarā ar dalībnieku došanos uz ārzemēm darbību pārtraukušās gandrīz visas labākās vietējās grupas.

Abas viesu grupas ir ļoti augsta līmeņa, nospēlējušas neskaitāmus koncertus, ir pilnībā uzticīgas DIY (dari to pats) filozofijai, sakarā ar ko var droši apgalvot, ka gadāms enerģisks, emocijām pilns koncerts.

Unrestrained ir no Vermontas ASV, pastāv jau 3 gadus. Grupu izveidoja 4 mūziķi ar krietnu iepriekšējo pieredzi citās grupās. Grupa spēlē melodisku, smagu hārdkoru, paši dalībnieki atzīst savas ietekmes no tādām grupām kā Unbroken, Strife, Black flag, citām, teksti ir par sociālām tēmām. Grupai patīk kontaktēties, apspriest ar publiku dažādus tematus, kas to uztrauc, tādēļ koncertos aktīvas dejas mijas ar draudzīgām sarunām ar auditoriju. Grupas kontā ir 2 albumi, kas izdoti neatkarīgās ierakstu kompānijās. Lai arī grupa stāv stingrās underground mūzikas pozīcijās, tai nav iebildumu, ka uz tās koncerta nāk arī stilīgie jaunieši, kas uzķērušies uz MTV āķa, galvenais, lai cilvēki klausās mūziku.

The River Card ir jau lielu ievērību guvusi Lielbritānijas hc scēnas pārstāve, dibināta 2005. gadā, bet pašreizējā sastāvā spēlē no 2007. gada sākuma. Grupā ir pieci dalībnieki, tā dalījusi skatuvi ar grupām Grave Maker, Hatebreed, Set Your Goals, Have Heart, Vultures United, Parkway Drive, Verse, Dead Swans, Reign Supreme, Cruel Hand, Dirty Money un citām. Pēc pirmā albuma izdošanas 2007. gadā masīvi koncertējusi visā Lielbritānijā un Eiropā. Šogad martā iznācis grupas jaunais albums "Serious Titles".


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


Войтирегистрация