Heartbreak Vampyres 2- Next bite of Valentine

Toms Cepurītis, 07.02.2009., 12:13

14.februārī, klubā "Melnā Piektdiena", Rīgā, Brivības ielā 193c, Radošā apvienība - "Black Masquerade" sadarbībā ar "Smaida Armiju" piedāvā: Asiņaino mīlnieku karnevālu.

Uz skatuves: Agapesis Electro-gothic / Ebm-industrial ar sadistisko šovu no Beļģijas! Whore Glamourama - Gothic, visual rock, Abstinence - future rock-metal, Silent Daniel – Decadent rock, The Black Tea - Psychodelic / experimental rock.

Pasākuma gaitā par tumšo deju mūziku gādās:
Dj Macabre – [gothic rock & gothic metal]
Dj Raphael (batcave.lv) – [death rock, batcave, horror punk]
Dj Nefolk – [ebm, industrial, elektronoiz]
Dj Sin & Elvira – [dark wave & elektro goth]

Vakara programmā vēl paredzētas dažādas atrakcijas uz skatuves, zālē un pie bāra.
Kā arī īpaši asiņainie kokteiļi un profesionālās karnevāla foto sesijas !

Uz karnevālu aicināti:
asiņaini un noasiņojuši Valentīni ar lauztām sirdīm, Vampīri, mošķi, kaislīgas raganas, siržu lauzēji, masu slepkavas, zombiji, velni un velnes un citi leģendāri personāži savos viscēlākajos tērpos !

Ieeja: 5 Ls, Karnevāla tērpos: 3 Ls
Durvis vaļā: 18:30, sākums: 19:00. Tusējam līdz rītam!

"The Black Tea" [Lv]
Psychodelic / experimental rock

Mūzika nepieradinātam klausītājam, derēs gan dejām, gan apcerei,gan vieglai blaugznu iztresīšanai.
Ieteicams meklēt formulu un kritērijus, lai labāk izprastu, kādā rāmī nevar iesprostot amīšus un kāpēc melnā tēja, nevis piparmētru.
Neapšaubāmi, Kilgora Trauta iecienītākais latviešu bands šajā žanrā.

"Silent Daniel" [Lv]
Decadent rock

"my thoughts against my belief... My dreams against my reality."
"Silent Daniel" ir filosofiski progresīvs un uz cilvēka iekšējās pasaules izziņu tendēts kolektīvs. Caur mūsdienu underground un rock mūzikas izteiskmes līdzekļiem mēs runājam par lietām, kuras vieno visus cilvēkus. Par tiekšanos pēc mīlestības, par vēlmi saprast un zināt. Par mājām, no kurām visi esam nākuši un par mājām, kurās mūs gaida. Par savas apziņas un ķermeņa konfliktu kā arī par dzīves baudām.

Kapēc Decadent? Tapēc, ka mēs vienkārši spēlējam mūziku, kura mums patīk un šķiet skaista. Tāda, kāda tā sanāk katram rakstot tā, kā gribas. Decadent ir ideja par vilšanos jebkādā sabiedriskās kontroles iekārtā un iestājas par personas brīvību un individualitāti. Tādēļ mūsu dziesmās var saklausīt pa daļai no visiem žanriem, jo mēs atsakamies no klasiskiem žanru kanoniem vai tradīcijām. Mēs vienkārši radam mūziku.

Mūsu stils veidojies ietekmējoties no tādām grupām kā: Massive Attack, Otep, Jumprava, Tiger Lillies, Deftones, The Dillinger Escape Plan, The Beatles, Bjork, Prodigy u.c.

"Abstinence" [Lv]
future rock-metal

Ar Dailes teātra dziedošo un atraktīvo aktrisi pie mikrafona, ‘metal’grupu aprindās atzītu bundzenieku, ģitāristu ar varenu metālstāžu. Grupa šobrīd veiksmīgi aizpilda stila lauciņu te. Vienaldzīgi paliek tikai betona stabi.


"Whore Glamourama"
[Lv]
gothic, visual, rock

Ar ironiju dziesmu autora lirikā, un skatu uz cilvēku, kas spēj novērtēt aizliegtās baudas ar dekadentisku atmiņu pretstatīšanu sociālajam tabu. Wg mūzikas pamatā ir klasiskā roka elementi ar dinamisku un enerģisku ‘electro-goth’ skanējumu.

Tieši pirms gada, pēc pirmās skaļās debitēšanās pirmajā organizācijas Black Masquerade rīkotajā "Heartbreak Vampyres" pasākumā, grupa pārdzīvojusi kardinālas izmaiņas sastāvā un vēl izpelnījusies lieliskas atsauksmes, klubā "Melnā Piektdiena" rīkotajos, tematiskajos gothic rock pasākumos: "Bon Odori" un "Halloween" . Pašlaik grupa strādā pie sava jaunā albūma izdošanas.


"Agapesis" [Be]
Electo-goth / Ebm-industrial

Beļģijas mūziķu apvienība, savu izpausmi balsta uz skarbu līriku franču valodā, par tumšo dekadenci starp pasaules sāpēm un slimībām, to spilgtāk atspoguļojot ar Sado Mazohistiskajiem priekšnesumiem un ‘old school electro’ stila mūziku, kas piesātināta ar dažādu elektroniskās mūzikas žanru piejaukumiem.

Viņu mūzika ir ritmiska un dejojama ar arhaiskiem elektronikas un baroka elementiem un dziedāšanu no divām personām.

Agapesis sastāvs ir izveidojies 2006 gadā, kad Jean-pierre atdalījās no grupas "A-state". Pirmais grupas debijas-albūms ir iznācis 2008 gadā, ar nosaukumu "Sacrilege" un jau nākamais albūms, šogad "Mistress of Blood".

grupas sastāvā ir 3 dalībnieki :
Melanie: vadošais sieviešu vokāls, grupas dizainere un sekretāre;
Jean-pierre: vīrieša balss un mūzikas autors,
Doloresa: vīdžejs un dziesmu tekstu autors.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Анкеты девушек равным образом юношей онлайн, в течение телеграм канале @wanowes

Antoniagloro

Анкеты барышень равным образом юношей он-лайн, в течение телеграм канале @wanowes

AntoniaAnowl

Hi, kam dashur të di çmimin tuaj

MasonSax


Войтирегистрация