"HIM" koncerts festivāla "Summer 2010" ietvaros

Vladimirs Kravchenko, 08.06.2010., 10:11

Visiem Somu gotiskā roka apvienības HIM un tās harizmātiskā līdera Ville Valo līdzjutējiem ir piedāvāta unikāla iespēja apmeklēt vienīgo Baltijas valstīs koncertu šī gada 15. jūlijā festivāla Summer 2010 ietvaros, kas notiek Tallinas dziesmu svētku estrādē.

Tā ir viena no retajām reizēm, kad grupas priekšnesumu varēs verot brīvdabas koncertā.

Grupa HIM tika dibināta 1990. gadā un kļuva populāra pēc lieliskiem albumiem Greatest Love Songs Vol 666 un Razorblade Romance. Tādas dziesmas kā, Join Me In Death un Right Here In My Arms savulaik izraisīja sprāgstošas bumbas efektu. Tās palīdzēja grupai iegūt fanus visā pasaulē. Pēc albumiem Deep Shadows and Brilliant Hightlights (2001), Dark Light (2005) un Venus Doom (2007) grupa kļuva par vienu no labākajām koncertējošajām grupām pasaulē. Viņu albumi pārdoti vairāk kā 5 miljonu eksemplāru. Pieci albumi ieguva platīna statusu Somijā, viens Vācijā un viens ASV.

Šī gada februārī nācis klajā HIM septītais albums Screamworks: Love In Theory and Practice, no kura pirmais singls Heartkiller ir iekļauts Eiropas un Amerikas radiostaciju populārāko kompozīciju topā.

Eventtravel.lv visiem grupas faniem no Latvijas piedāvā lielisku iespēju apmeklēt šo koncertu, piedaloties izklaidējošā braucienā uz koncertu un atpakaļ.
Brauciena laikā, lai uzturētu pozitīvu gaisotni pirms koncerta, tiks rīkoti konkursi, notiks atrakcijas un citas aktivitātes. Visus brauciena dalībniekus gaida patīkami pārsteigumi un balvas!!!

Biļetes braucienam, var iegādāties visās "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās, kā arī internetā: www.bilesuserviss.lv. Biļešu cena tikai 17 Ls. Vietu skaits ierobežots!
Biļetes uz pašu koncertu arī ir pieejamas visās "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās.

Brauc ar Eventtravel.Lv un piedalies akcijā: atsūti līdz 10.07.2010 uz e-mail adresi info@eventtravel.lv savu Vārdu, Uzvārdu un mīļāko HIM grupas dziesmu Top 10. Brauciena laikā visi akcijas dalībnieki piedalīsies balvu izlozē.

Vairāk informācijas par organizēto izklaidējošo braucienu uz koncertu: www.eventtravel.lv, info@eventtravel.lv, +371 27 08 60 38.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


Войтирегистрация