"House" mūzikas nakts Andrejsalā

www.andrejsala.lv, 16.08.2007., 13:07

18. augustā pulksten 20.00 Andrejsalas Lielajā laukumā kā Rīgas pilsētas svētku programmas sastāvdaļa tiks rīkots house mūzikas pasākums.

Tajā ar īpaši sagatavotu programmu uzstāsies mākslinieki no Indijas (Doublebeast), Norvēģijas (Mr. Bien un DJ Henri LeCoq) un Latvijas (DJ Ai-Va un DJ Kaspar Kondrat). Uzstāšanos krāšņāku padarīs videomākslinieks Zettiness (Latvija), kas pasākuma laikā radīs vizualizācijas, vadoties no dīdžeju atskaņotās mūzikas ritmiem.

Īsumā par māksliniekiem

DJ Ai-Va kā dīdžejs uzstājas kopš 1991. gada, spēlējot tādos klubos kā Nautilus, Fashion Club, Pulkvedis, Grands, Multiklubs, Tonuss u.c. DJ Ai-Va uzstājies arī Zviedrijas, Norvēģijas, Vācijas, ASV un Kanādas klubos un pasākumos. No 2004. gada viņš ir kluba Essential rezidējošais dīdžejs, kur spēlē electro, hyphy, Baltimore, hiphop, rnb, funk, soul, breakbeats u.c. stilus. Dīdžejs ir iesildījis tādus pasaulē pazīstamus māksliniekus kā Shortee Blitz, Busta Rhymes, GZA, Slum Village, Onyx, Guru, Young Buck, DJ Cash Money u.c.

DJ Kaspar Kondrat sācis miksēt ierakstus 13 gadu vecumā, bet jau divus gadus vēlāk viņš regulāri uzstājies dzimtās pilsētas klubos un mājas ballītēs. Aizvien vairāk elektroniskajai mūzikai Kaspars pievērsies 90. gados, kad Latvija pieredzēja pirmo leģendāro reiva ballīšu vilni. Dīdžeja mūzikas mīlestība ļāvusi viņam pievērsties dažādiem stiliem, bet pašlaik viņu pārņēmusi progressive, trance un techno skaņa. 2004. gadā Kasparam radās iespēja kļūt par rezidentu visattīstītākajā deju klubā Baltijā Essential. Kopš tā laika Kaspars ieguvis daudz fanu, pateicoties saviem spēcīgajiem, bet melodiskajiem setiem, kurus viņš nekad neplāno –uzliek vienu ierakstu un dodas tālāk, bet pūlis ar prieku viņam seko. Viņa panākumus ietekmējis ar radioraidījums, kura nedēļas auditorija pārsniedz 100 000 klausītāju. DJ Kaspar Kondrat ir spēlējis kopā ar tādiem māksliniekiem kā Armin Van Buuren, Matthew Dekay, Perry O’Neil, Remy, Above & Beyond, Gabriel & Dresden, John 00 Fleming, Deep Dish, Markus Schulz un daudziem citiem. 2006. gadā viņš divreiz bijis ielūgts uzstāties kā iesildītājs Tiesto Rīgā (Essential) un Stokholmā (Berns).

DJ Henri LeCoq mūzikas pasaulei kalpojis jau kopš agras bērnības, bet tikai 2004. gadā no rokmūzikas ģitārista kļuvis par disku pavēlnieku. Viņa muzikālais ceļojums aizvedis viņu uz tik dažādām vietām kā operas namu Kanādā un ierakstu kompānijas Ninja Tune klubu Icon Berlīnē. Pēdējos gados viņš uzstājies kā dīdžejs kopā ar savu nešķiramo partneri Mr. Bien. Viņš strādājis kopā ar The Glimmers, Etienne de Crecy, Grandmaster Flash un Hed Kandi, un iesildījis Spiritual South, DJ Spen, Little Louie Vega, Paul Murphy, Nic Fanciulli u.c.

Mr. Bien sāka dīdžeja karjeru 2001. gadā, piedāvājot gluži vai visus mūzikas stilus – no funk, soul un hiphop līdz disco un house, bet viņa setiem raksturīgākais stils vienmēr bijis house-funky. Tagad viņa daudzpusīgajos setos var dzirdēt visu no senas diskomūzikas līdz house un techno, kas pulcina visdažādākos klausītājus. Pēdējo trīs gadu laikā viņš veiksmīgi uzstājies Oslo labākajos klubos un citās Norvēģijas pilsētās, kā arī spēlējis lielos house mūzikas pasākumos savā zemē. Viņa prasmes ļāvušas viņam spēlēt kopā ar Dimitri from Paris, Etienne de Crecy, Kerri Chandler, Nicky Siano, Marshall Jefferson, Dixon, The Glimmers, kā arī dažādos Hed Kandi pasākumos. Kopā ar savu partneri DJ Henri le Coq viņš uzstājies arī Norvēģijas nacionālajās un galvaspilsētas radiostacijās. Mr. Bien ir iesildījis tādus māksliniekus kā Tom Novy (Space Ibiza/Vācija), DJ Yellow (Francija), Brennan Green (Kanāda), Paul Murphy (Lielbritānija), John Cutler (ASV), Wez Clarke (Lielbritānija), Rune Lindbæk, DJ Strangefruit, Todd Terje, Prins Thomas un Nils Noa (visi – Norvēģija).

DJ Doublebeast pamanīja žurnāls B East, kas palīdzējis nest šī dīdžeja vārdu pasaulē. DJ Doublebeast ir uzstājies Igaunijā, Čehijā, Marokā, Vācijā, Nīderlandē un citur pasaulē.

Pasākuma rīkotāji: aģentūra Untitled


1 коментарий Комментирование доступно всем.
kacha, 17.08.2007. 00:14:44
Рейтинг комментария: 0

:D:D:D

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


Войтирегистрация