Iepazīstieties, nogaršojiet – Pieneņu Vīns!

Rūdolfs Budze, 02.04.2008., 14:04

1. aprīlī grupa "Dandelion Wine" (ang.v. pieneņu vīns) laida klajā savu debijas singlu "War".

"Dandelion Wine" pamatsastāvu veido četri mūziķi – Evilena Protektore, Jurijs Koškins, Kaspars Tensons un Jānis DGrupa "Dandelion Wine"rigins. Savu darbību sākuši 2005. gadā ar solistes Evilenas dziesmu skicēm, kuras aranžējot sācis veidoties grupas skanējums ar džeza un fanka iezīmēm. Pērn uzvarējuši MicRec Bāra jauno grupu konkursā "Open 4", grupa steidz nogādāt klausītājiem savu pirmo studijas veikumu "War".

Dziesmas autore Evilena saka:
"Daudzos konkursu un festivālu nolikumos dziesmu teksti, kuri aicina uz vardarbību ir aizliegti. Neskatoties uz to mēs nesen vienā šadā konkursā uzvarējām, jo dziesmas teksts, protams, jāuztver pārnestā nozīmē un ar humoru. Pati dziesma ir kā sarkasms par to, ka dažreiz cilvēki neprot noskaidrot attiecības mierīgā ceļā un sāk "karot" ".

"Dandelion Wine" dibinātājs un ģitārists Jurijs:
"Smieklīgi, ka mūsu pirmais singls sanācis tāds nenopietns. Tas nekādā ziņā neatspoguļo mūsu attieksmi pret mūziku. Dziesma ir no sērijas: "kāds aizskāris meiteni un tad labāk viņas ceļā nestāties." "

Bez grupas pamatsastāva "War" ierakstā piedalījās arī trombonists Krists Kazaks, basists Mihails Gaļickijs, perkusionists Antons Dudko, kā arī trompetists Krišjānis Krosbergs. "Dandelion Wine" aicina visus 9. aprīlī pl. 21:00 "Sunset Bārā" (13. janvāra iela 33) uz singla prezentācijas koncertu! Ieeja būs bez maksas. Un jau tuvākajā laikā "War" būs pieejams lejuplādei portālos doremi.lv un boms.lv.

Grupas web-adreses:
http://myspace.com/winedandelion
http://dandelionwine.draugiem.lv
http://www.randoms.lv/lv/musicians/view/267


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация