"Iļģi" uzstāsies modes un izklaides centrā "Riga Plaza"

Jānis Penka, 18.06.2009., 12:12

20.jūnijā plkst. 13 postfolkloras grupa "Iļģi" ar sava jaunā albuma "Īsākās nakts dziesmas" programmu uzstāsies Līgo tirdziņā pie modes un izklaides centra "Riga Plaza".

"Īsākās nakts dziesmas" ir "Iļģu" divpadsmitais albums – noskaņām bagāts, skaniski daudzveidīgs un Jāņu sajūtas raisošs. Tajā dzirdami 11 seno līgotņu mūsdienīgi tulkojumi, kurus kopīgi veidojuši pašreizējie "Iļģu" dalībnieki – Ilga Reizniece, Māris Muktupāvels, Gatis Gaujenieks, Egons Kronbergs un Mārtiņš Linde – ar mērķi uzrunāt, ieinteresēt un aizraut arī tos cilvēkus, kas līdz šim nav saskatījuši vasaras Saulgriežu patieso jēgu un burvību.

Jaunajā albumā dzirdamas gan enerģētiski uzlādējošas, gan rāmas un mirkli izbaudošas dziesmas, gan tādas, kur saklausāmi mūsdienu ritmi un mūsdienu cilvēka klātbūtne.

Latvijas postfolkloras kustības aizsācēji un līderi – grupa "Iļģi", ko Ilga Reizniece dibināja Iļģuciemā tālajā 1981.gadā kā vietējo kultūras nama ansambli, kļuvusi par starptautiski visatzītāko Latvijas grupu, kas muzicē "world music" žanrā.

Pirms brauc ārā no Rīgas, 19. un 20.jūnijā iegriezies modes un izklaides centra "Rīga Plaza" Līgo tirdziņā un sagatavojies lustīgai līgošanai, aicina Līgo tirdziņa organizatori.

Līgo tirdziņā "Iļģu" jaunais albums būs iegādājams par īpašu "Iļģi", Foto- Anrijs Požarskiscenu. Tirdziņš arī piedāvās svētku rotājumus – vainagus, jāņuzāles, meijas, kā arī neiztrūkstošu Līgo vakara sastāvdaļu – dažādus sierus.

Pārtikas lielveikalā Prisma būs izdevīgi piedāvājumi pārtikas produktiem, grilēšanas sastāvdaļām un apģērbiem.

Līgošanai piemērotāko apģērbu ar īpašajām līgo atlaidēm varēs iegādāties Rīga Plaza modes galerijas veikalos, piemēram, Peek&Cloppenburg, Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Moskito, Apranga, Colins, City Woman un daudzos citos. Iebrauc un atrodi visu nepieciešamo lustīgai līgošanai!

Arī Līgo vakaru būs iespējams pavadīt kopā ar grupu "Iļģi" – Latvijas Mūzikas kanālā pl.20 varēs noskatīties "Iļģu" koncertierakstu no kluba "Essential". Koncerta atkārtojums – 26.jūnijā pl.20. LMK skatāms arī internetā www.lmk.lv.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Hola, quería saber tu precio..

RobertSax

bezpizdy.vip

Elma

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Robertunsab


Войтирегистрация