Ilios koncerts Rīgā 14.novembrī

Sandis Baumanis, 03.11.2010., 18:45

14.novembra svētdienā, plkst. 20:00, NABAKLAB (Zigfrīda Annas Meierovica bulvāris 12, Rīga) viesosies un koncertu sniegs viens no ievērojamākiem pēdējo desmitgažu Grieķijas skaņu māksliniekiem Ilios no Atēnām.

Trokšņu, eksperIlios koncerts Rīgā 14.novembrīimentālās un lauku ierakstu mūzikas komponists Ilios savu radošo gājumu aizsācis 1992.gadā, līdz šim ierakstot un izdodot desmit pilna apjoma albumus, vairākus mini albumus un skaņdarbus, aizvadot vairāk kā divus simtus koncertu, viesojoties ar filozofijas lekcijām un vadot dažādas skaņu un vizuālās mākslas uzbūves un ar to saistīto praktisko pusi apmaiņas programmas divdesmit piecās valstīs.

1997.gadā Ilios nodibina un izveido Antifrost ierakstu kompāniju, kā arī tiek apbalvots ar Eiropas komisijas Melina Mercouri balvu kultūras jomā.

Neiztrūkstošs starp skaņas signālu izpētes un meklējumiem palicis darbs pie skaņu celiņiem mūsdienu deju izrādēm, teātra izrādēm, kino un animācijas filmām.

Pie mākslinieka blakusprojektiem minams abstraktās un drone mūzikas trio Mohammad, eksperimentālās mūzikas kopprojekts Astra ar perkusionistu, amerikāņu skaņu un vizualizāciju mākslinieku Džeisonu Kānu (Jason Kahn), kā arī projekts Loudspeaker, kurā radošās idejas apvienotas ar šveiciešu instrumentālistu Antuānu Šezē (Antoine Chessex) un ievērojamo poļu trokšņu mūzikas mākslinieku Zbigņevu Karkovski (Zbigniew Karkowski).

Koncerta programmu papildinās viesmākslinieki no Latvijas - pašmāju trokšņu mūzikas pionieris un estēts Antireality, kā arī šī paša muzikāla novirziena mākslinieks Jēkabs Voļatovskis, kura darbība sniedzas arī projekta Antarktīda ietvaros.

Ieeja no plkst. 20:00, ieejas maksa - 2 lati.

http://www.twitter.com/ULVE_
http://www.nabaklab.lv
http://www.siteilios.gr
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Полное руководство: как правильно купить диплом и избежать ошибок диплом купить цена <a href=dipl-fast.ru>dipl-fast.ru</a> .

diplom_kupit_jwOa

Купить тренажеры для спортзала с гарантией качества фитнес тренажеры купить <a href=trenajeri-dlya-zala.ru>trenajeri-dlya-zala.ru</a> .

trenazhery_spOi

Theme site super 000*** rus.hc.lv

LRncxOcpms


Войтирегистрация