Imanta Kalniņa dziesmu spēles iemājos "Arēnā Rīgā"

Ilze Vaļka, 08.02.2007., 08:09

"Arēnā Rīga" 28. aprīlī skanēs daudzas populāras, labi zināmas un arī sen nedzirdētas komponista Imanta Kalniņa dziesmas grupas “Autobuss debesīs” un plaša viesu pulka izpildījumā.

“Imanta Kalniņa Dziesmu spēles” būs krāšņa muzikāla izrāde, repertuārā iekļaujot gan populārākās komponista teātra, kino un animācijas filmiņu dziesmas, grupas “Autobuss debesīs” skanīgākos hitus, Kalniņa 60., 70 gadu kompozīcijas un arī akadēmiski nopietnus skaņdarbus.


Viena no lielkoncerta vērtībām būs Valsts kamerorķestra “Sinfonietta Rīga” klātbūtne daudzos skaņdarbos. Orķestris muzicēs diriģenta Normunda Šnē vadībā. Aranžējumus orķestrim un grupai veido “Autobuss debesīs” dalībnieks Emīls Zilberts.


Taču tas vēl nav viss, jo gaidāma arī ļoti interesanta kora klātbūtne un, protams, daudzi viesi, kuru vidū gan jaunas zvaigznes, gan šobrīd popularitātes zenītā esoši Latvijas mūziķi un skatuves meistari, kas var lepoties ar ļoti lielu pieredzi.


“Viss sākās ar pērn izdoto albumu “Imanta Kalniņa Dziesmu spēles”, kurā skan filmu un teātra mūzika. Sapratām, ka šajā projektā ar vienkāršu koncerttūri klubos būs par maz – jāmeistaro pašiem savs teātris. Idejas radās viena pēc otras un koncertzāles tām palika par šauru, tāpēc nolēmām rīkot lielkoncertu “Arēnā”,” teic grupas “Autobuss debesīs” solists Marts Kristiāns Kalniņš, piebilstot, ka koncerta viesu izvēle šoreiz bijusi netradicionāla.


“Mēs izvēlējāmies piedāvāt dalību koncertā tiem mūziķiem, kuri ir mūsu autoritātes, kā arī labiem draugiem, ar kuriem jau sen gribējās kopā pamuzicēt. Vienu gan varu atklāt jau uzreiz – daudziem Imanta Kalniņa mūzika ir izaicinājums. Domāju, ka tā būs arī skatītājiem un klausītājiem,” turpina Marts.


Koncerts iecerēts kā muzikāla izrāde četrās noskaņās, piedāvājot gan rokgrupas un orķestra daļu, gan mazliet nostalģiskas noskaņas, teju akadēmisku priekšnesumu un krāsainu kino, teātra un animācijas filmu mūzikas uzvedumu.


Koncertam top īpašs skatuves iekārtojums, gaismu šovs un, protams, būs arī krāsaini tērpi, fragmenti no kinofilmām un dažādi pārsteigumi, par kuriem tik paziņots atsevišķi.


Biļetes uz lielkoncertu “Imanta Kalniņa Dziesmu spēles” jau var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs (www.bilesuparadize.lv/events/imanta_kalnina_dziesmu_speles ). Biļešu cena – no 5 līdz 20 Ls. Koncerta sākums plkst. 19:00.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
porn videos

Ulrike

Hello from Kiddishop.

Perrymiz

Ողջույն, ես ուզում էի իմանալ ձեր գինը.

Robertunsab


Войтирегистрация