"ImproRoks" Jaunumi

Elīna Simsone, 27.10.2009., 23:14

Par galveno balvu – video klipu - no 30. Oktobra līdz 27. Novembrim cīņu uzsāks 12 grupas.

Cīņu uzsāks: A Day Without Break, Apmj, Can_zone, Livido, Man – Hu, Medieval Child, Pēc lietus, Pop-o-bawa, Restauratori, Seat Free, Toms Londons, Wakenc. Visas grupas ir iespējams noklausīties konkursa oficiālajā mājaslapā.

Pirmais konkurss norisināsies 30.Oktobrī. Pirmajā piektdienā improvizācijas spēli iemēģinās Apmj, Wakenc un Seat free. Grupas vērtēs pieredzes bagātais mūziķis Niks Matvejevs un grupas "Logo" līderis Ansis Klintsons. Balvas saņems ne tikai labākā grupa, bet arī atraktīvākie atbalstītāji, tāpēc aicinām sarosīties un 30. Oktobrī doties uz muzikālo klubu "Kabata" Peldu ielā 19. atbalstīt jaunā grupas un lieliski pavadīt piektdienas vakaru!

Konkurss notiks četros raundos, katru piekdienas vakaru no 30. oktobra savā starpā sacentīsies 3 grupas, spēlējot trīs savas dziesmas un vienu ko izlozēs pasākuma laikā, bet jau 27. novembrī labāko jauno grupu četrinieks, kas sevi ir parādījušas pusfinālos uzāks galveno cīņu par savu video klipu. Konkursa laikā, tiks vērtēta ne tikai jauno grupu muzikālā kvalitāte, bet arī spēja improvizēt, radoši domāt, parādīt sevi kā personības. Šī pasākuma norises laikā ir paredzētas arī papildus balvas un pārsteigumi ne tikai grupām, bet arī labākajiem atbalstītājiem.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Hola, quería saber tu precio..

RobertSax

bezpizdy.vip

Elma

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Robertunsab


Войтирегистрация