"Inokentijs Mārpls" un "Tumors" Studentu klubā

Artūrs Špaks, 19.10.2008., 15:17

Priekšnieka sabradāšana, naudas vajadzība un mužam jaunais revolucionārs sastapās piektdienas vakarā.

Sen nebiju bijis nevienā koncertā un beidzot pamanot afišas sadaļā man tik ļoti tīkamu koncertu, nolēmu izkustināt savus kaulus un aizceļot uz Rīgu, Studentu klubu.

Tā kā nekur internetā nevarēju atrast cikos, tad īsti sākās koncerts devos uz pulkstens 22:00(kad vērās klubs vaļā). Tikai pie kluba afišas es pamanīju, ka sākums ap 23:00.  Labi, dodamies naksnīgā pastaigā pa Vecrīgu un pirms 23 esam atpakaļ, lai nelaistu nevienu dziesmu garām. Liels bija mans pārsteigums, kad grupa "Tumors" sāka riktēties apmēram pusnaktī.  Biju ļoti dusmīgs, jo tā vietā lai nīktu telpās varējām doties pastaigā, taču tā kā negribējās nokavēt sākumu, ieradāmies laicīgi. Bet, ja tāda ir vadības attieksme pret saviem apmeklētājiem, tad nu piedodiet, tad varējāt uzrakstīt, ka sākums kaut kad naktī. Tas būtu vienlīdzīgi.

"Tumors" bija tas, kas spēja mani beidzot atdzīvināt. Hīti kā "Nauda", "Neviens" gāja publikai pie sirds un notika skaļa līdzdziedāšana. Grupas vokālists lieliski spēlējās ar gaismām, pašam pie galvas bija piestiprināts lukturītis un arī noteiktās dziesmās ņēma talkā nu jau brangi lielāku lukturi ar kuru centās apžilbināt gan publiku, gan grupas biedrus. Manuprāt, tieši vokālists centās padarīt viņu uzstāšanos interesantāku, tādu kas paliktu atmiņā, jo pārējie grupas biedri bija ar tādu attieksmi "atnācu, nospēlēju un aizgāju". Jā, protams, neviens neliek viņiem veidot šovu. Bet tomēr grupai ir jābūt kādam kontaktam ar publiku. Viens no pēdējiem gabaliem, ko atskaņoja "Tumors" bija "Panka nav miris". Šī dziesma jau nu pilnīgi atraisīja publiku un tā bija gatava dziedāt vēl ilgi kopā ar "Tumoru", ja vien nebūtu pienākusi "Inokentija Mārpla" kārta.

Laikā starp grupu uzstāšanām pie lietas ķērās DJ. Visu cieņu viņam pie tā, ka spēja paķert tautu, taču manuprāt, ja uzstājas divas spilgtas Latvijas undergrounda grupas, tad nevajadzētu likt savu, teiksim, ierasto repertuāru, kuru ir iespējams dzirdēt visos tuc-tucniekos, bet gan vajadzētu sameklēt īpašu repertuāru, lai uzturētu tādu gaisotni, kāda valdīja "Tumora" uzstāšanās laikā.

Kad uz skatuves kāpa grupa "Inokentijs Mārpls" publika vairāk koncentrējās pie skatuves. Kad pavēros uz cilvēkiem, kas ir sanākuši es īsti nezināju vai viņi vispār saprot, kas tā ir par grupu, kas tūdaļ uzstāsies. Bet bija prieks, ka viņi prata grupu novērtēt. Protams, atkal nevarēja iztikt bez personāžiem, kas mošingu uzskatu par tādu lietu, kur galvenā ideja ir pagrūst kādu mugurā vai kā savādāk, bet galvenais, lai tas būtu spēcīgi un negaidīti.

Man pārsteigums bija, ka grupa bija atkal tikusi pie jauna dalībnieka. Esmu pamanījis, ka tas notiek diezgan bieži. Bet galvenais jau ir, ka jaunie dalībnieki spēj ātri iemācīties viņiem uzticēto darbu un nospēlēt vienkārši fantastiski. Starp dziesmām varēja baudīt lielisku improvizāciju.

Dambis( grupas "Inokentijs Mārpls" vokāls) iepriecināja ar tādām dziesmām kā "Revolucionārs", "Eu, priekšniek", "Motociklisti un citi lieliski skaņdarbi.

Atskanēja arī divas jaunas dziesmas, par kurām Dambis izteicās, ka vēl nēesot pabeigtas un būšot diezgan grūti padejot, jo laužoties ritms dziesmas vidū.

Kopumā koncertu uzskatu par ļoti labu un izdevušos un dodu tam 5 ausis no 5.

 Ja tikai spētu vēl sakārtot ventilāciju telpās, tad būtu pavisam lieliski.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список статей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Полное руководство: как правильно купить диплом и избежать ошибок диплом купить цена <a href=dipl-fast.ru>dipl-fast.ru</a> .

diplom_kupit_jwOa

Купить тренажеры для спортзала с гарантией качества фитнес тренажеры купить <a href=trenajeri-dlya-zala.ru>trenajeri-dlya-zala.ru</a> .

trenazhery_spOi

Theme site super 000*** rus.hc.lv

LRncxOcpms


Войтирегистрация