"Intelligent Beats" svin 5 gadu jubileju Pulkvedī

Ksenia Kamikaza, 27.11.2008., 19:08

5. decembrī klubā "Pulkvedim neviens neraksta" notiks radioraidījuma Intelligent Beats 5 gadu jubilejas svinības.

Sākot ar 2003. gadu 262 raidījuma izlaidumi iepriecināja klausītājus radio Capital Fm 101 viļņos, savukārt pirmajā decembra piektdienā melomāni varēs izbaudīt muzikālo ekstāzi "dzīvajā".

"Vai es cerēju, ka kādreiz raidījumam paliks 5 gadi?!, — prāto raidījuma vadītāja Ksenia Kamikaza. — Nekad nedomāju par Ksenia Kamikazanozīmīgiem datumiem kā pašmērķi. Vienkārši centos iepazināt cilvēkus ar neparastu mūziku. Šķiet, ka izdevās. Tagad jau, protams, gribas novilkt līdz 10 gadu jubilejai".

"Raidījumā Intelligent Beats nekad nebija stingra formāta, — turpina Ksenia, — tāpēc jau man gribējās nodemonstrēt tik nozīmīgajā pasākumā intelektuālo elektroniku visdažādakajos paveidos. Pasākumā "Pulkvedī" nospēlēs 7 dīdžeji, katrs savā stilā. Apakšējā zālē "Bacardi® Lounge" Jūs sagaidīs elektroniskie bīti. Tiek gaidīti seti no Panbiopanika, Dv5 un Kone. Te būs vieta ciparu skanējuma cienītājiem. Mūzika variēsies no lēna un dziļa electro līdz minimalam, kas būs gan intelektuālā un sarežģīta, gan moža un dejām paredzēta".

Augšējā stāvā, kuru silti uzraudzīs balzams "JäGermeister®", apmeklētājus satiks "dzīvāka" skaņa. Ballīti atklās Dj Shurez ar hip-hopu, pēc tam uzstāsies Dj Monsta, kurš lieliski pārzina fanku, un turpinājumā, saglābajot "inteliģento ālēšanos" tradīcijas, būs back2back sets no Ksenia Kamikaza un Dj Vital, kuri pievērsīsies dedzīgiem disco, breaks un house ritmiem.

Ja Jums nav sveši muzikālie meklējumi, vai vienkārši patīk sirsnīgās ballītes, nepalaidiet garām Intelligent Debosch, kas notiks 5. decembrī klubā "Pulkvedim neviens neraksta", kas atrodas Peldu ielā 26/28. Dažas ballītes kļūst par leģendārām.

Sākums: 22:00
Ieeja: 4Ls
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Hello. And Bye.

XRumerTest

Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr


Войтирегистрация