Intervija ar Ossy Salonen no grupas "Depressed Mode"

Ivita, 26.11.2008., 15:23

28. novembrī klubā "Melnā Piektdiena" notiks otrais doom mūzikai veltītais pasākums - "Antithesis II", visu triju Baltijas valstu grupu vidū būs arī grupa no Somijas.

Intervija ar "Depressed Mode" idejisko līderi, vokālistu un mūzikas autoru Ossy Salonen.

Kā grupa nonāca pie nosaukuma "Depressed Mode"?

Kad es sākotnēji iesāku komponēt DM dziesmas, es burtiski biju depresīvā režīmā, tā ka šiem diviem vārdiem bija nozīme un tie bija ideāli šai grupai.

"Depressed Mode" muzikālais stils ir diezgan sarežģīts - kā tieši tu nonāci pie klasiskā un doom ,un dažādu vokālu apvienošanas ar skaistumu un dziļumu?

Klasiskā mūzika un metāls ir mani mīļakie mūzikas žanri. Es mīlu klausīties mūziku no filmām, simfonijas un vecas klasiskās dziesmas, tādēļ es izlēmu apvienot šos divus žanrus un mēģināt izveidot kaut ko.

Kā jūs nolēmāt atbraukt uz Latviju?

P3licanmosh un Frailty sazinājās ar mums un jautāja, vai mēs būtu gatavi atbraukt un nospēlēt koncertu Latvijā. Kā gan var atteikties no šāda piedāvājuma? :)

Jūsu progress pēdējo 2 gadu laikā ir bijis apbrīnojams - otrais albums ir ceļā, jūs sākāt koncertēt, ir uzfilmēts video. Vai tas viss bija iekļuts grupas sākotnējos plānos vai arī tas notika spontāni?Grupa "Depressed Mode"

Heh, DM nekad nebija domāta kā īsta grupa vai kas vairāk. Tas bija domāts kā mans projekts, bet Natalie pārliecināja mani, lai es sazinos ar "Firebox", tā nu es aizsūtīju sūdīgu demo, un viņi piedāvāja darījumu. Tas bija fantastiski.. DM nekad nebija domāta kā grupa, kas sniegs koncertus, nekas vairāk kā mans projekts, kas paliktu manā galvā un pāris demo dziesmās. Bet mēs joprjām spārdam un mēģinam veidot jaunas noskaņas DM mūzikai. Mēs tikko esam dabūjuši pirmo sponsoru darījumu ar Backstreet Clothing, tā ka esam mazliet šokēti. Mūsu menedžeris Eero Haula no www.fullmetalmusic.net arī ir viens velna vecis!

Oficiāli jūs esat 8 cilvēki grupā - vai nav problemātiski atrast muzikālos kompromisus?

Nē, mes tagad esam tikai 6 oficiāli grupas dalībnieki, mūsu šībrīža sastāvs. Muzikālie kompromisi nav vajadzīgi, es pats komponēju katru DM dziesmu un mūsu nākotnes albumus. Pārējie vienmēr ir cienījuši manas kompozīcijas un nekad nav sūdzējušies, tā ka tajā ziņā viss ir kārtībā.

Kurš grupā ir atbildīgs par dziesmu tekstiem un no kurienes nāk iedvesma rakstīt?

Tekstus pārsvarā rakstu es (Ossy), bet mūsu nākamajā albumā ir viena dziesma un daļa no dziesmas, kas papildināta ar Natalie tekstiem. Iedvesma lielākoties nāk no ikdienas dzīves un tās sarežģītības. Protams, ka fikcija un ilūzijas ir bieži sastopama arī mūsu tekstos.

Jūs visi nedzīvojat vienā pilsētā - kā jūs organizējat mēģinājumus un grupas tikšanās?

Natalie ir vienīgā, kas nedzīvo Pori, viņa dzīvo Helsinkos, tādēļ nevar ierasties uz mēģinājumiem parāk bieži. Grupas sapulces bieži notiek pa telefonu, dažreiz aci pret aci, ja ir kādas problēmas.

Vai jūs/tu ticat dievam?

Nē. Mēs neticam nekam.

Kas ir DM galējais mērķis kā grupai?

Nav tāda mērķa. Mēs vienkārši gribam spēlēt un justies labi par to. Lai gan ir reizes, kad DM liekas kā pilnas slodzes darbs.

Kādi ir DM nākotnes plāni un kas jauns gaidāms tīri muzikālā ziņā?

Nākotne rādīs :) No mūzikas var sagaidīt ātrākas dziesmas un simfoniskas skaņu kārtas, kā arī progresīvākus rifus.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список интервью

Реклама
Поделись радостью
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


Войтирегистрация