IV Latvijas - Igaunijas rokfestivāls "Borderrock"

Valkas pilsētas domes preses sekretāre Inguna Medne, 01.08.2007., 08:08

IV Latvijas - Igaunijas rokfestivāla "Borderrock" skatītāju simpātiju balva - ieraksta laiks studijā!

Sestdien, 4.augustā no plkst.15.00 Valkas brīvdabas estrādē notiks IV Latvijas - Igaunijas rokfestivāls “Borderrock”. Jau ceturto reizi uz vienas skatuves kāps dažādas - gan jaunās, gan sevi pierādījušās latviešu un igauņu rokgrupas un izpildītāji, tādējādi aicinot visus aizmirst par robežām gan valstu starpā, gan mūzikā. Šogad nebūs grupu tradicionālā sacensība dažādās nominācijās. Tā vietā tiks pasniegta skatītāju simpātiju balva - ieraksta laiks studijā SIA „Hodilaaudio”. Pasākumu vadīs daudziem visā Latvijā labi zināmais valcēnietis Jānis Gudrinieks no grupas „Post Marka”, kas uzvaras laurus plūca II Latvijas - Igaunijas rokfestivālā „Borderrock”.

Festivāla pirmā daļa, kā jau ierasts, būs atvēlēta jaunajām un mazpazīstamajām grupām no Latvijas un Igaunijas. Konkurss ir noslēdzies un ir zināmas grupas, kas cīnīsies par skatītāju simpātiju balvu. Šī gada festivāla „Borderrock” klātesošo acis un ausis priecēs „Black Tea”, „Monologs divatā”, „Kauns un negods”, „Puse H Puse W”, „Mea Culpa”, „Ability”, „Girls Leave me Naked”, „Guerilla Habits”, „Beyong the Borders”, „Kā pazust pavisam”, „Abort of Succubus” un „Ghiatra” no Latvijas, kā arī „St.Rock”, „No Fun”, „Vanished Vikings” un „Slith” no Igaunijas.

Savukārt, festivāla noslēguma daļā, līdzīgi kā tas bija iepriekšējos gados, uzstāsies plašākā mērogā atzinību ieguvušās grupas. Šī gada viesu vidū būs - „Baložu pilni pagalmi”, III Latvijas - Igaunijas rokfestivāla „Borderrock” 1.vietas ieguvēji - grupa „Junk”, kā arī „Skandāls”. Grupa „Baložu pilni pagalmi” jau tiek dēvēti par Latvijas neatkarīgās mūzikas klasiku. Viņu izpildījumā ir gan perfekts rokenrols, gan grupai raksturīgā smeldzīgā romantika, gan patiesums un tas pilnīgi noteikti spēj iepriecināt ikvienu. Festivāla viesu īpašā „rozīnīte” varētu būt grupa „Skandāls”, kas 2004.gadā atzīmēja savu 20 gadu jubileju. Savas pastāvēšanas laikā grupa ir koncertējusi Kanādā, ASV, Stokholmā, Vācijā, Stokholmā, Zviedrijā, Latvijā un daudzviet citur. Grupa „Skandāls” vairākkārt ir koncertējusi kopā gan ar latviešu rokmūzikas pamatlicēju Pāvilu Johansonu, gan arī ar daudzām populārām Latvijas rokgrupām - „Jumprava”, „Remix”, „Elpa”, „Jauns mēness” un citām.

Festivāla teritorijā pie Valkas brīvdabas estrādes būs arī telšu vietas un darbosies bufete. Teritorijā nedrīkstēs ienest stikla taru. Ieeja uz festivālu „Borderrock” - Ls 3,- (vai EEK 75,-).

Pasākuma informatīvie atbalstītāji ir laikraksts „Ziemeļlatvija”, Radio SWH Valmieras studija, Radio NABA, Valkas radio, „Gaisma” SIA „FDT” kinoteātris, Valga Rockiklubi, Valka24.lv, StudentNet.lv, HC.lv, Festi.lv, Alternative.lv un Rigarulle.lv. Rokfestivālu finansiāli atbalsta Valkas pilsētas dome, Valgas pilsētas valde, Valkas pagasta padome, Helivalgusrent, SIA „Valkas būvnieks”, SIA „Valkas MD” un SIA „Pepi RER”.

Tiksimies Valkā - pilsētā, kur sākas Latvija!


4 коментария Комментирование доступно всем.
reigans, 01.08.2007. 16:44:13
Рейтинг комментария: -0.993

oooo.. guerilla habits!!! taa jau grupa man patiik.. jautri dzeki,bet tas bundzinieks,taads nekaads.. tizls!!! sveiciens Daavim.. chav!!! ;)))

yдалённый пользователь, 02.08.2007. 12:33:38
Рейтинг комментария: -1.679

Beyong the Borders - vai tad nebija pēdējais koncis kkad nesen? vai kārtējās jēlās olas kāds lējis ir...

un
--
grupa ir koncertējusi Kanādā, ASV, Stokholmā, Vācijā, Stokholmā, Zviedrijā, Latvijā un daudzviet citur.
----
Kas pa valsti ir Stoholma? :DDD

yдалённый пользователь, 02.08.2007. 17:55:28
Рейтинг комментария: 3.669

Drošivien valsts ar galvaspilsētu Zviedriju :D
bet vispār jau tur ir rakstīts StoKholma,:p

ass (@), 03.08.2007. 11:54:35 (ip:80.232.193.5)
Рейтинг комментария: 0

guerilla gabits un ability diemzheel nebuus..

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


Войтирегистрация