Iznācis dziedātājas "Vic Anselmo" debijas albums "Trapped in a Dream"

Hermanis Rigmants, 10.10.2008., 06:24

Par šo albumu ir jau tagad saņemtas ļoti pozitīvas atsauksmes no Vācijas lielākajiem goth/alternative žurnāliem.

Žurnālā “Orkus” "Vic Anselmo" izvēlēta par “Newcomer of the month” (“Mēneša jaunpienācēja”), savukārt žurnālos “Zillo” un “Sonic SeducVic Anselmo er” albūms “Trapped in a Dream” ieņēmis attiecīgi otro un septīto vietu mūzikas kritiķu topos!

Albums sastāv no 10 "Vic Anselmo" sacerētām dziesmām (viņa ir gan mūzikas, gan tekstu autore).

"Vic Anselmo" dziesmu vadmotīvs ir cilvēku sapņi. Albumu varētu raksturot kā mistiskās cilvēku sapņu pasaules skaņu celiņu, jo katra dziesma ir kāda šīs pasaules nostūra atainojums. Uz skatuves "Vic Anselmo" iejūtas pa sapņiem ceļojošas meitenes tēlā, un viņas mūzikā atspoguļojas šo sapņu dažādība - tie var būt gan jauki, gan drūmi.

Albuma nosaukumu “Trapped in a Dream” varētu tulkot kā „Sapnī iesprostotā”.

Lai radītu vajadzīgo skanējumu, ierakstā tika izmantoti ļoti dažādi instrumenti un skaņas, piemēram, modernās mūzikas kontekstā ierasti instrumenti (ģitāras, bungas, sintezatori), kā arī parasti klasiskajā un folkmūzikā izmantoti instrumenti (vijoles, čelli, mandolīna, zvani, timpāni u.c.). Turklāt tika ieskaņotas pavisam netradicionālas skaņas, kas tika radītas izmantojot dzelzs kannas, durvju rokturus, jūras viļņu šalkoņu, mašīnas dzinēja radītas skaņas u.c.
Albums “Trapped in a Dream” ir "Vic Anselmo", kā dziedātājas un dziesmu autores, un viņas producentu un pavadošās grupas dalībnieku, Hermaņa Rigmanta un Georgija Kadoļčika, kopdarbs.

Albumu produceja "Vic Anselmo" pavadošās grupas dalībnieki, Hermanis Rigmants un Georgijs Kadoļčiks (Atiecīgi Gitāra un Taustiņinstrumenti).

Bungas – Martiņs Milevskis, Bass ģitāra – Pēteris Pass.

Albums tika ierakstīts studijās “Phoenix” un “Sound Division”, sadarbojoties ar skaņu inženieri Gintu Lundbergu, kurš zināms kā folk metāla grupas “Skyforger” producents.

Albuma noformējumu un fotogrāfijas veidojis latviešu mākslinieks Artūrs Bērziņš.

Latvijā albums ir nopērkams no 10.10.2008, veikalos: Randoms, Elkor un Upe.

"Vic Anselmo" tuvākie koncerti:
20.10.2008 klubā Melna Piektdiena (Brivibas iela 193c), kur viņa iesildīs amerikaņu alternativo kulta mākslinieci Emilie Autumn.
21.10.2008 mūzikas veikalā Randoms "Vic Anselmo" prezentēs savu CD “Trapped in a Dream”0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Вызвать профессионального сантехника в СПб за 1 час вызвать сантехника на дом спб <a href=24santehnik-4.ru>24santehnik-4.ru</a> .

santekhnik_SPb_fvpt

ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ


Войтирегистрация