Jau sesto gadu norisināsies mūzikas festivāls „Satiksimies Piebalgā

Brigita Zariņa, 05.08.2008., 21:39

Šī gada 9.augustā plkst.18:00, Vecpiebalgas estrādē Alauksta ezera krastā, jau sesto gadu norisināsies mūzikas festivāls „Satiksimies Piebalgā”’, kurš ir viens no centrālajiem Piebalgas novada kultūras un izklaides pasākumiem.

Šis festivāls ir daļēji labdarības akcija, jo daļa ienākumu tiek atvēlēta, lai popularizētu Piebalgas novadu.Mūzikas festivāla programma ir plaša un daudzveidīga. Tas ir viens no retajiem pasākumiem, kas ietver visdažādākos mūzikas stilus un dejas. Tematiski šis mūzikas festivāls tiks sadalīts divās daļās – šlāgermūzikas cienītājiem (uzstāsies tādas grupas kā Liepavots, Vēja runa, Apvedceļs, Kokmuižas muzikanti, Ķirmji, Oranžās brīvdienas, Kājgrieži, solisti Ivo Fomins, Olga Rajecka un Uģis Roze, Pamatinstinkts, Aina Boiža, Vilnis Daņiļēvičs, Juris Čapligins, Akela, Jānis Tamulis, Jānis Blūms, Inese Stupele u.c.) un rok/popmūzikas baudītājiem (uzstāsies tādi mūziķi kā Jenny May, Yana Kay, Emi, Liene Zostiņa ar citiem šova dalībniekiem, Device, u.c.). Mūzikas festivālā piedalīsies arī dažādi ansambļi, deju grupas un populāri aktieri (čigānu ansamblis Dzheski Gloss, meiteņu kvartets Skabarga, vēderdeju studija Haidar, eksotisko deju studija Mantigra u.c.).
Šogad mūzikas festivāla īpašais viesis būs pasaules slavenā dziedātāja Endija Rezgale no Dienvidāfrikas. Šo latviešu izcelsmes dziedātāju augstu vērtē pat maestro Raimonds Pauls.
Šis mūzikas festivāls ir daļēji labdarības akcija, tādēļ daļa ienākumu tiks atvēlēta, lai attīstītu un popularizētu Piebalgas novadu. Iepriekšējos gados daļa ienākumu tika ziedoti dokumentālās filmas uzņemšanai par Piebalgas novadu, kā arī grāmatas izdošanai par Piebalgas baznīcu. Mūzikas festivālā „Satiksimies Piebalgā” ir laipni gaidīti apmeklētāji no visas Latvijas, ne tikai no Piebalgas novada.
Mūzikas festivāla „Satiksimies Piebalgā” sākums ir plkst. 18:00, tas turpināsies visu nakti līdz rītam. Biļetes būs iespējams iegādāties pasākuma laikā uz vietas, biļešu cena 4Ls. Festivāla teritorijā darbosies kafejnīcas un bāri, kā arī Limpopo piepūšamās atrakcijas gan bērniem, gan pieaugušajiem.


4 коментария Комментирование доступно всем.
_anna_, 10.08.2008. 04:52:45 (ip:81.198.135.21)
Рейтинг комментария: 0

" Ļoti" jauks festivāls šakums 18,00, bet vēl 20,00 nekas nenotika. Tā arī aizgājām mājās neko neredzējuši.

elīna55, 10.08.2008. 04:56:08 (ip:81.198.135.21)
Рейтинг комментария: 0

Tīrākā naudas izkrāpšana, tā ir slavenību attieksme pret laukiem ja?

tepats, 11.08.2008. 13:51:43 (ip:89.248.87.104)
Рейтинг комментария: 0

jā, viena vienīga fonogramma... protams, ar izņēmumiem...

bbb, 29.09.2008. 11:46:07 (ip:195.122.13.35)
Рейтинг комментария: 0

Man patika, notusēju ar draugiem līdz rītam

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


Войтирегистрация