Rīgas svētku ietvaros jau trešo reizi - House mūzikas nakts

Aija Garoza, 06.08.2008., 09:14

Jau trešo reizi Rīgas svētku ietvaros 16. augustā Andrejsalā norisināsies House mūzikas nakts. No plkst. 20.00 līdz 01:00 Andrejsalas lielajā laukumā notiks House mūzikas pasākums ar house mūzikas dīdžeju piedalīšanos.

jemeljanovs_01Pasākumā uzstāsies Eiropas klases DJ no Nīderlandes – DJ Funkerman un DJ Andrey Emelyanov no Latvijas. Par pasākuma vizuālajām projekcijām rūpēsies vīdžejs Artis Dzērve.

Kvalitatīvas skaņas un gaismu nodrošināšanai pasākumā plānots izmantot jaudīgu, kalibrētu skaņas tehniku un speciāli iekārtotu DJ skatuvi ar attiecīga noformējuma gaismas tehniku.

Ieeja pasākumā būs bez maksas. Pasākumu organizators SIA “UNTITLED” jau iepriekš atvainojas par tuvumā dzīvojošo iedzīvotāju naktsmiera traucēšanu, tāpēc pasākums notiks tikai līdz plkst. 1 naktī.

DJ FUNKERMAN. Pēdējo četru gadu laikā DJ Funkerman izdevis tādus hitus kā The Creeps, Speed Up un šobrīd aktuālo vasaras hitu - 3 Minutes To Explain. 2008. gadā DJ Funkerman uzstājies neskaitāmos šovos un festivālos, pierādīdams to, ka ir pieprasīts un atzīts. Mystery Land, Love Parade, Creamfields, Extrema Outdoor, Ministry of Sound London un populārākā pasaules klubu rezidence – Ibiza (klubs Space) ir tikai daļa no viņa šīs vasaras programmas. Ar savu programmu „Flamingo Nights” DJ Funkerman jau kļuvis par starptautiski atpazīstamu firmas zīmi kā augstas klases mūzikas, profesionāla priekšnesuma un spožas reputācijas tēls.

ANDREY EMELYANOV jau vairāk kā 7 gadus ir viens no Latvijas DJ elites pārstāvjiem. Savu karjeru sācis kā kluba Nautilus galvenās deju zāles rezidents 2000.gadā, vēlāk regulāri viesojoties tādos Latvijas klubos kā ”Dizzy Konference”, ”Depo”, ”Essential”, ”Multiklubs”, ”Banzai”, kā arī Lietuvas klubos ”Shahmatinas”, ”Terminalas”, ”Gravity”, ”Global”, ”Activity Zone”, ”Heaven” u.c.

Savas karjeras laikā vinš ir uzstājies uz vienas skatuves ar tādiem DJ kā Chus, Ceballos, Danny Howells, Luis Paris, Rowan Blades, Sebastian Ingrosso un daudziem citiem. Viņa panākumu kontā ir arī 2004.gadā iegūtā otrā vieta Lietuvas DJ čempionātā Klaipēdā.

Trīs svētku dienās no 15. Līdz 17.augustam Rīgas skaistākie zaļie stūrīši iegūs jaunu elpu un kļūs par patīkamu aktīvas vai nesteidzīgas atpūtas vietu visiem svētku apmeklētājiem. Turklāt vairāk kā jebkad Rīgas svētki 2008 mudinās izvēlēties aktīvu atpūtu ar sportu saistītos pasākumos – gan kā dalībniekiem, gan kaismīgiem līdzjutējiem.

Rīgas svētkus 2008 organizē Rīgas domes Kultūras departaments sadarbībā ar 24 pasākumu producentiem. Svētku laikā Rīgas centrā un priekšpilsētās notiks vairāk nekā 40 dažādu pasākumu.
dsc09282_resize_03
0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


Войтирегистрация