Jaunās rokmūzikas festivāls "2DMFEST"

Raisa Smirnova, 12.05.2015., 08:31

Festivāla nosaukums atšifrējas kā "Divu dienu mini festivāls".

Grupa "Karmafree"29. un 30. maijā klubs "Melnā Piektdiena" piedāvās post rock, grunge un alternatīvo mūziku no Latvijas.

29. maijā klubā uzstāsies tādas apvienības, ka "Quanaba", "So Lucid Electreec Feel", "Nation Vibe", "Sunhenge". Īpašais viesis būs grupa "Karmafree".

"Karmafree" ir vienīgais live-looping duets Latvijā. Visas skaņas veidojot tikai ar basģitāru, vokālu/beatbox un cilpmašīnām. Karmafree ir sadarbojušies ar 2 ārzemju indie leibliem- britu "Live and Dangerous" (izdodot dziesmu "Invisible"), kā arī īru "Elekrokore" (kuri ir izmantojuši dziesmu "Fragile" vispasaules indie dziesmu izlasē). "Karmafree" dzimtene ir Londona, Apvienotā Karaliste. Grupa koncertēja Anglijā, Baltkrievijā un Baltijas valstīs.

Grupas "Karmafree" dziesmas "Fragile" video: www.youtube.com/watch?v=sxzbCRU6x7A.

30. maijā būs iespēja rokfestivāla apstākļos dzirdēt tādus latviešu post roka un grunge music pārstāvjus kā "Marta Migla", "Plastic Dummy", "The Black Tea", "Loud" un speciālais viesis no Ventspils – apvienība "Windlines".

"Windlines" skanējums pamatoti tika salīdzināts ar "Dead Letter Circus", "Karnivool", ko pārliecinoši var nosaukt par Austrālijas skanējumu. Šā stila labākās tradīcijas paņemtas no "Deftones", "Korn" un "30 stm".

Sākums plkst. 20.00, vaļā plkst. 19.00. Biļetes cena: 5 EUR. Biļetes cena uz divām dienām: 6 EUR.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


Войтирегистрация