Jauns "STandART" albums "Autumn News"

Edgars Āboliņš, 05.11.2009., 15:02

6. novembrī "STandART" klajā laidīs savu otro studijas albumu "Autumn News" ("Rudens Vēstis").

Diskā iekļautas 11 dziesmas: deviņas no tām angļu, divas – latviešu valodā. Līdzīgi kā grupas iepriekšējais albums "Australia", arī "Autumn News" tapis Siguldas "Skaņu studijā", sadarbībā ar producentu Kasparu Tobi no grupas "Dzelzs Vilks". Albuma pirmais singls "I’m the Voices" / Autumn News" bez maksas lejupielādējams "STandART" profilā portālā "Last.fm".

Dziesmas "Pioneers" un "Autumn News" ir kopdarbs ar poļu mūziķi Hien. "STan"STandART"dART" draugi vairākās dziesmās ir iespēlējuši arī akustiskos instrumentus – vijoli, fagotu, mutes harmonikas. Grupas dalībnieki atzīst, ka, salīdzinot ar iepriekšējo disku "Australia", jaunais ieraksts ir daudz viendabīgāks un sajūtām bagātāks. Dziesmu tekstu uzmanības centrā galvenokārt ir gadalaiki, daba un dzīvnieki, un to saskarsme ar cilvēku.

Albuma "Autumn News" atvēršanas svētki notiks jau šo piektdien, 6.novembrī, klubā "Barons". No plkst.20 par vakara atmosfēru rūpēsies VJ Montuss. "STandART" uz skatuves kāps plkst.21, galvenokārt uzmanībai piedāvājot tieši jaunās dziesmas. Pēc koncerta par svētku noskaņojumu turpinās gādāt VJ. Līdz šī gada beigām "STandART" plāno vēl dažus koncertus Baltijas valstīs, savukārt ziemā grupa sniegs koncertu virkni Somijā.

Grupu "STandART" 2002. gadā, Jelgavā izveidoja Kalvis Kluburs. Turpmāko gadu laikā grupa piedzīvoja pastāvīgas dalībnieku maiņas, līdz beidzot sastāvs nostabilizējās un par grupas dalībniekiem kļuva arī Juris Tipa ("Depo", "Pasaules Gaisma") un brāļi Vladislavs un Harijs Beļski. "STandART" ir koncertējuši Baltijas valstīs un Polijā, kā arī bijuši vācu leģendārās grupas "Camouflage" iesildītāji koncertā Tallinā. Uz Meksiku aizbraukušā Jura Tipas vietu grupā kopš 2008.gada ir ieņēmis Mārtiņš Links.

Iepriekšējais grupas albums "Australia" 2007.gadā tika nominēts Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai kategorijā "Labākā Debija", kā arī izpelnījās atzinību un pozitīvus vērtējumus no ārvalstu dīdžejiem un mūzikas izdevumiem, kas vairākkārt uzsvēruši, ka, lai gan "STandART" ieturētais mūzikas virziens ir skaidrs, grupai tomēr izdodas panākt īpašu skanējumu.
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация