Jimmy Edgar Andrejsalā

Renate Auzina, 21.05.2008., 18:56

Jaunais multimediju mākslinieks, mūziķis un producents Džimmijs Edgars no Detroitas, pirmo reizi 30.maijā viesosies Rīgā, Andrejsalā, kur uzstāsies ar savu dzīvo performanci Eiropas tūres ietvaros.

Šīs tūres laikā Džimijs Edgars popularizē savu jaunāko projektu "Her Bad Habit" .
Pavisam nesen - šī gada 7.aprīlī - Londonas ierakstu studija Citinite ir izdevusi projekta jauno relīzi "I Don't Know (What You're Doing To Me)" mp3 un vinila plates formātā.

Džimijs Edgars ir paspējis izdot 3 albumus Warp ierakstu kompānijā, kā arī vairākas relīzes uz leibliem Merck un Detroit Underground. Šobrīd viņš ir pārcēlies dzīvot uz Ņujorku, kur strādā pie sava jaunā projekta, kā arī turpina sadarboties ar vairākiem pasaulē zināmiem žurnāliem kā modes fotogrāfs, nodarbojas ar glezniecību.Taču sirdij vistuvākā viņam ir mūzika., un kā saka viņš pats: "Mūzika ir kā mistiski apburoša, seksuāla noskaņa, kas valdzina un iedvesmo."

Džimija dzīvajās performancēs var saklausīt gan 80-to gadu elektroniku, džeza estētiku, soula ritmus līdz pat bedrainiem hiphopa elementiem, apvienojumā ar balsi un elektroniskām dekorācijām. Jau kopš pirmajām relīzēm mākslinieks nepārtraukti ir sevi muzikāli pilnveidojis, radot pats savu unikālu rokrakstu.

Koncertu papildinās vairāki Latvijas mūziķi un Dj.
Pasākumu atklās un savus skaņdarbus izpildīs elektroniskā blūza meistars Martinez Gonzalez (Mārtiņš Strautnieks), kurš pēdējā laikā ļoti aktīvi piedalās dažādos mūzikas un kino projektos Latvijā un citur pasaulē. Sadarbojoties ar video mākslinieci Kavi un mūzikas izdevniecību "Dirty Deal Audio", nupat ir iznākusi Martinez Gonzalez remiksētā Bjorkas singla "All is full of Love" video versija.


Turpinājumā, ar svaigiem glitch-hop ritmiem, iepazīstinās apvienības Bio.Codes spilgtākais duets - Djbrain & Cliche. Jaunais mūzikas fenomens glitch-hop būtībā ir visiem jau sen labi zināmo žanru hip-hop un r&b un eksperimentālās elektroniskās mūzikas žanra Idm (Intelligent Dance Music) elementu savdabīgs sakausējums.
Cliche (Mārtiņš Bergmanis) paralēli aktīvai Dj darbībai nodarbojas arī ar mūzikas producēšanu un šobrīd strādā pie sava jaunā albuma. Iepriekšējais albums "Galaktiskās Skumjas" tika izdots 2007. gada maijā uz net-leibla "Dirty Deal Audio".
Djbrain (Ivo Jusis) ir ne tikai mūzikas producents un Dj, bet arī atzīts video mākslinieks un pasākuma laikā kopā ar apvienības Danscotheek dalībnieku Gus Ostrovsky atdzīvinās telpu ar savām video projekcijām.


Pasākumu noslēgs Dj`u apvienības Fresh Mess Crew pārstāvji Arkāns un Pumpo, kas no Lielvārdes ir pārcēlušies uz Rīgu, lai paspētu piedalīties visos pasākumos, uz kuriem viņi tik bieži tiek aicināti.

Mūzika kā vienmēr jauka un no sirds - funk, soul, hip-hop, breaks.

Pasākumā vietu skaits ir ierobežots. Lai pieteiktos uz pasākumu, sūtiet e-pastu uz list@singalong.lv

3 коментария Комментирование доступно всем.
yдалённый пользователь, 21.05.2008. 19:35:18
Рейтинг комментария: 0

ēu. nu atkal vecuma ierobežojums?
es to prasu lai neaplauztos ja gribētu pieteikties. :) jo te nav rakstīts. :P kāds nezin?

fxz, 23.05.2008. 08:16:01 (ip:159.148.13.2)
Рейтинг комментария: 0

vecuma ierobežojums - no 18 g.

yдалённый пользователь, 23.05.2008. 20:31:17
Рейтинг комментария: 0

nu bet saprotams. kā vienmēr :D

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


Войтирегистрация