"Kakistokracy" Rīgā

Ivo, 04.06.2006., 14:22

Presītes diy pank spiediena krast nodaļa iesaka: pavisam, pavisam drīz mūsmājas apciemos ļoti spēcīga krast komanda no Ašvilas (asv) - "Kakistokracy", kas grabinās savus šķīvjus un karotes saksafonā jau šo otrdien uzreiz pēc saulrieta.

KakistocracyTā kā šai zemē, kur mēs pārsvarā mitinamies, nepārāk daudz cilvēki aizraujas ar krastu, jūtu nepieciešamību biku pastāstīt, kas tas tāds ir un ar ko to ēd. Krast (crust – angliski) ir tāds intensīvs hardkor pank paveids - gan muzikāli, gan tekstuāli. Muzikāli tas balstās uz anarhopank skaņām, pievienojot tām diezgan vērā ņemamu porciju mūzikas smagāko formu (no metāla līdz graindam), tomēr neaizraujoties ne ar vienu no tiem, izņemot ātrumu un smagumu. Netiek aizmirsts paķert arī šo to no dī-bīta monotonības un anarhopanka vienkāršā melodiskā tiešuma. Teksti ir pilni bezkompromisa tiešuma un skarbu emociju. ...un albūmu vāciņos parasti dominē melnā krāsa. Par tādiem kā krast pamatiem ir dēvējamas tādas grupas no nu jau gandrīz 20 gadu senas pagātnes kā "Doom", "Amebix", "Filth of the Mankind"... Latvijā gan ir pabijušas pārsvarā tikai neokrast grupas – "Tragedy", "Remains of the Day", "Madame Germen", kas, atšķirībā no vecā krasta, skarbumam ir pievienojušas melodiskumu un vairāk gruzona...

Par pašu "Kakistokracy" neko daudz pastāstīt gan nevaru, šo grupu esmu iepazinis tikai caur viņu maispeisā izliktajiem ierakstiem, kas sevi stāda priekšā kā visnotaļ interesantu un neviendabīgu krastu. Manās acīs ļoti daudz ko izsaka leibls uz kura "Kakistokracy" ir izdevuši savu pirmo ilgspēlējošo plati, proti, "Profane Existence" – viens no krutākajiem, vecākajiem un citādi foršajiem pank mūzikas leibliem, kas pastāv un ļoti aktīvi darbojas (izdod tāda paša nosaukuma zīnu, ierakstu izlases, un daudz labu grupu ierakstus) kopš 80-to gadu beigām.

Tātad, ja interesē kaut kas no šeit aprakstītā – močī tik uz saksafonu un ļaujies krast valdzinājumam.


1 коментарий Комментировать могут только регистрированные пользователи, просмотр комментариев доступен всем. регистрация или залогинься!
yдалённый пользователь, 04.06.2006. 18:25:08
Рейтинг комментария: 0

un to arī centīšos DARĪT ! ;) !

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
6Porno

Alena

interesting news

betenMob

Dia duit, theastaigh uaim do phraghas a fháil.

RobertSax


Войтирегистрация