"Kid Loco" iesildīs D’jonee no Viļņas

Kristiāna Kalniņa, 14.10.2007., 15:44

Ar franču dīdžeja un producenta "Kid Loco" uzstāšanos 2007. gada 19. oktobrī Andrejsalas "Pulkvedī" tiks atklāta jauna pasākumu sērija "Beauty & the Beast".

Triphopa meistaru "Kid Loco" iesildīs Lietuvas DJ D'jonee, mūziķis ar 13 gadu pieredzi elektroniskās mūzikas industrijā, kurš patiešām zina, kā iekustināt publiku.Kid Loco

DJ D’jonee publiku izklaidē ne tikai lokālā, bet arī starptautiskā mērogā. Pieminēšanas vērti pasākumi, kur dīdžejs ir performējies: "92 feet east" (Lielbritānija), "Kazantip K15" (Ukraina), "FreeMotionFestival" (Maskava).

D’jonee muzikālā gaume ir daudzveidīga - no deep minimal bass house un electro līdz agresīvākām roka un tech perkusiju skaņām, kas ballītes vai pasākuma cilvēkiem liek izjust mūzikas vibrāciju radītu amerikāņu kalniņu braucienu. Nešaubīgi, D’jonee firmas zīme ir radīt atkarību raisošu skanējumu, neatkarīgi no spēlētā žanra. Šī brīža dīdžeja aktualitātes esot gan vācu minimal tech, gan franču un krievu producentu radītie skaņdarbi.

Pēc D’jonee priekšnesuma uz skatuves ap pusnakti kāps "Kid Loco", uzstājoties ar 3 stundu garu DJ setu. "Kid Loco" performances laikā video miksēs VJ Max Voitech, kurš nesen atgriezies no vīdžeju simpozija Romā.

"Beauty & the Beast" tiks izvērsts par regulāru Rīgas nakts dzīves notikumu, aicinot novatoriskus inteliģentās deju un elektroniskās mūzikas māksliniekus un veidojot dažādus šovus. Pasākuma idejas autors ir "B Eest Magazine", Austrumeiropas modes un dzīvesstila žurnāls angļu valodā, kas guvis popularitāti visā Eiropā ar savu nedaudz ironisko un pārdrošo attieksmi un post-industriālo, bet tajā pašā laikā moderno stilu.

Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties "Biļešu Servisa" kasēs jau no 14. septembra.


1 коментарий Комментирование доступно всем.
bodulajs, 18.10.2007. 14:02:03 (ip:62.85.78.96)
Рейтинг комментария: 0

vēl vakar biļetes bija pa 5.99 Ls

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация