Klajā nāk "Muse" albums "The Resistance"

Jānis Penka, 07.09.2009., 10:57

No 15.septembrī Latvijā būs pieejams britu grupas "Muse" jaunais albums "The Resistance".

"The ResistaKlajā nāk "Muse" albums "The Resistance"nce" ir piektais albums "Muse" diskogrāfijā. Grupas pašu producētais albums tapis Ziemeļitālijā, to miksējis atzītais britu skaņu inženieris Marks Stents (Mark ‘Spike’ Stent).

Albumā iekļautas 11 kompozīcijas, tostarp jau dzirdētās "United States of Eurasia" un "Uprising", kā arī trīsdaļīgs, 13 minūšu garš skaņdarbs "Exogenesis: Symphony".

"Jaunais albums ir kulminācija visam tam, ko mēs zinām par mūziku. Visi stili, ko esam jebkad spēlējuši, visas idejas, kādas mums bijušas." Metjū Belamijs stāsta žurnāla "Q" oktobra numurā. "Albums ir pozitīvs un cerību pilns. Bija laiks, kad jutos paranoisks attiecībā uz pasaulē notiekošo, bet šis albums vairāk ir par cilvēces spēku un vēlmi nepadoties un sasniegt pozitīvas pārmaiņas."

"Muse" neapšaubāmi ir viena no lieliskākajām koncertgrupām pasaulē, ko pierāda arī tādas saņemtās balvas kā MTV EMA Awards "Best Headliner", Brit Awards "Best Live Act" un daudzas citas.

Grupas iepriekšējais albums "Black Holes and Revelations" iznāca 2006.gadā un sasniedza Lielbritānijas albumu topa 1.vietu. Albums radīja tādus superhitus kā "Knights Of Cydonia", "Starlight" un "Supermassive Black Hole".

No 10. līdz 13.septembrim notiks akcija "Muse dienas Latvijā", kuras laikā albums būs pieejams iepriekšpārdošanā interneta vietnē Platforma.lv un tā pirmatskaņojumu varēs noklausīties portālā Diena.lv.


2 коментария Комментирование доступно всем.
lieliskais kārlis, 07.09.2009. 13:51:51
Рейтинг комментария: 0

Varēja jau arī koncertu pie mums vēlreiz uztaisīt...

yдалённый пользователь, 07.09.2009. 18:33:15
Рейтинг комментария: 0

Tā tik būtu laime pilnīga.

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация