Kluba "Depo" 5. dzimšanas dienas svinības, 3. diena – "Lielā dzimšanas dienas ballīte"

Jānis Altmanis (artemijs), 18.03.2007., 20:45

Domāju, ka visi tie, kuri bija kluba "Depo" dzimšanas dienas ballītē to vēl nedēļu atcerēsies un pieminēs – tas vienkārši bija graujoši! Bet tie, kuri nebija ieradušies "Depo"– ir smagi daudz ko zaudējuši!

Grupa "Tesa"Kā jau piektdienā – rokā mobilais telefons un vēl netieku vaļā no darbiem! Domās vēl par gaidāmo nelielo rallija braucienu, BET tad pazvanīja ko tomēr man nav jābrauc, sapratu, pie velna! ir tak piektdiena! kluba "Depo" 5. gadu dzimšanas diena un kluba vadītājam Guntim Vanagam vel vārda diena! Pazvanīju kam vajadzēja, izslēdzu telefonu un prom uz bāru!

Viesi jau ap pulksten 19:00 bija diezgan daudz sapulcējušies un gaisā valdīja forša un brīva gaisotne. Beidzot sagaidīju Denisu (HC.LV galveno veidotāju) un varējām arī piepulcēties Gunta apsveicējiem un tad ar pāris saskandinātām glāzēm šis pasākums arī sākās!

Tukšojot kokteilīšus un runājot ar draugiem un kolēģiem, protams, kā jau klubā „Depo” – par mūziku, grupām un koncertiem :D , pienāca arī jau pulkstenis 22:00 un uz skatuves varēja manīt grupu „Tesa”.

Iepriekš viņus nebiju dzirdējis, bet cik Gatis Zaķis (grupas „The Mundane” vokāls) teica, ka esot riktīgi spēcīgi un ka bez kluba „Depo” dzimšanas dienas, viņš ir nācis, lai dzirdētu šo grupu, kaut gan diemžēl nokavējās un nedzirdēja viņus. Bet nu jā, spēcīgi gan! Bija interesanti ko tādu paklausīties un nenormāli labu noskaņu radīja jau ierakstītās skaņas, ko dziesmu laikā palaida – super! Neko pielikt ne ko atņemt, vienīgi skaņa bija nedaudz par skaļu, ka brīžiem nevarēja izturēt tādu skaļumu.

Grupa "Voiceks Voiska"Sanāca tāds joks, ka palaidu garām grupas „Inokentijs Mārpls” uzstāšanos, bet kam negadās. Biju pārāk aizrāvies ar diskusijām bārā– atkal sarunas par mūziku, grupām un koncertiem, nu kā jau vienmēr :D

Grupa „Voiceks Voiska” spēja iekustināja visus „Depo” apmeklētājus, šī bija atbilstoša mūzika šādam pasākuma, kaut gan man liekas, ka Voiceki visos pasākumos būtu pa pirmo! Ja mani varētu nosaukt par kādas grupas fanu, tad noteikti šī ir grupa, par kuru es fanoju. Arī bija interesants fakts, ka grupa ir vecāka pat par „Depo”, ko es iepriekš nezināju! Jānovēl tik ilgs mūžs gan Voicekiem gan „Depo”, jo tās ir lietas, bez kurām daudziem cilvēkiem būtu sava veida tukšums sevī.

Pēdējie koncertā spēlēja grupa „Hospitāļu Iela” jeb kā vairums viņus iesaukuši – Hosīši! Grupas mūzika bija ideāla šāda koncerta nobeigumam- varēja relaksēties un izbaudīt skaņu, ieklausīties tekstos un baudīt atmosfēru.

Domāju, ka grupām bija riktīgi patīkami spēlēt, jo šajā vakarā grupām nebija jādomā par klausītāju trūkumu – viss gāja uz pilnu klapi!

Pēc koncerta viss pasākums vēl turpinājās Gunta un Anetes liktajās mūzikās skaņās, gribējās tikai, lai tas turpinātos vēl kādu 1 diennakti :D

Savā un HC.LV portāla vārdā vēlējos apsveikt vēlreiz Gunti – spēku, izturību un tādu pašu degsmi darbā! Un paldies, par ideālo pasākumu, tā turēt!


4 коментария Комментирование доступно всем.
čalis, 19.03.2007. 15:00:53
Рейтинг комментария: 0

dažreiz tā vien gribas būt pilngadīgam un laiku pa laikam padzīvot rīgā.

deni2s, 19.03.2007. 22:18:40
Рейтинг комментария: 0

Jā, pasākums tiešām bija jauks :) Nebūtu es apsolījies būt nākamajā rītā lekcijās, būtu palicies laikam ilgāk :)

alvils, 20.03.2007. 08:31:01
Рейтинг комментария: 0

Satiku ļoti daudz draugu un paziņu, ar ko varēja pārmīt daudz vārdu, man pat uzsauca alu kaut kad tad, kad Tesas (Tesa arī ir vienīgā grupa, kuru nedaudz dzirdēju šai vakarā, pārējās kaut kā pagāja garām...) spēlējums tuvojās beigām, laigan līdz deviņiem Gunta vārda dienas ietvaros tāpat jau viss dzeramais bija for free. :) No grupām gan es gandrīz neko nedzirdēju... Hehe, gadās arī tā. Un man patika saruna Cacophonics ģitaristu Čeri, kurš man ļoti emocionāli atstāstīja kadru no Cradle Of Filth videoklipa, kurā meitene spēlē vijoli bez vijeles, tādejādi ar vijoles lociņu pārgriežot sev vēnas. :D Pasākums pat ļoti izdevies! :)

*Vārds (e-pasta adrese), 29.05.2007. 15:42:20 (ip:194.19.244.217)
Рейтинг комментария: 0

aa>ā

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список статей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
porn videos

Ulrike

Hello from Kiddishop.

Perrymiz

Ողջույն, ես ուզում էի իմանալ ձեր գինը.

Robertunsab


Войтирегистрация