Klubā "Depo" rīko pasākumu "Melnā piektdiena" ar garage grupu "Bubblegum Srew" no Londonas

Guntis Vanags, 12.04.2007., 05:40

Visiem, kam patika pēdējās 2 nedēļās Klubā "Depo" uzstājušās skandināvu garage rock grupas – "Aurora Plastic Monsters" no Norvēģijas un "John Chopper Haris" no Zviedrijas silti iesakām mērot ceļu uz Klubā "Depo" arī šo piektdien, 13. aprīlī, kad šeit uzstāsies "Bubblegum Srew" no Londonas.

Tā ir jauna, bet jau ļoti spēcīga piecu puišu grupa, kuri spēlē 70-to gadu Ņujorkas punk scēnas grupu ietekmētu mūziku. Savu favorītu lokā grupa min tādas grupas kā New York Dolls, Ramones, Iggy and the Stooges, Hanoi Rocks, Joan Jett un citas. Viņu mūzika ir enerģiska, skaļa, uzvelkoša, tā liks jūsu kājām kustēties straujāk.


Bubblegum Srew uzstāsies pasākumā Melnā Piektdiena, kuru DEPO rīko pirmo reizi, tādejādi oponējot metālistu rīkotajam, uzskatot, ka šajā fatālajā dienā, kuru visā pasaulē atpazīst kā Melno piektdienu var skanēt arī cita mūzika. Uz pasākumu visi aicināti ierasties melnā ar melnām saulesbrillēm un būt gataviem glābt pasauli no bojāejas. Pirms pasākuma ieteicams atkārtoti noskatīties filmas Matriks un Vīri melnā. Visi, kuri ieradīsies, ievērojot drēbju kodu tiks pie atlaides.


Vēl bez Bubblegum Srew pasākumā spēlēs jaunā grunge grupa, S.I.C., kuras mūzikā jūtamas spēcīgas Nirvana ietekmes, par Latvijas Artic Monkeys dēvētie The Snips, par kuriem atzinīgus vārdus teic arī šī vakara Lielbritānijas viesi, kā arī viena no jautrākajām Latvijas ballīšu grupām, līksmu hc spēlējošie Pirdienu vitamīni. Par līksmām dejām rūpēsies dj Megafons, kura pārziņā ska un punk un dj Guntis, kurš solās uzspēlēt pa kādam garage rock paraugam, neaizmirstot arī citu žanru enerģisku rokenrolu.

2 Ls atlaide, ja esi tērpies tikai melnā ar melnām saulesbrillēm (ideāli tumšs uzvalks, kostīms, pietiks arī, ja vismaz 80 % no tava tērpa būs melns)

Internetā:

Bubblegum Srew(UK – garage/ punk)
http://www.myspace.com/bubblegumscrew  

Pirdienu Vitamīni(līksms hc)
http://www.myspace.com/pirdienuvitamini  

The Snips (indie/ garage)
www.myspace.com/bandthesnips


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


Войтирегистрация