Kluba "Depo" koncerts "Smaga Nakts"

Jānis Altmanis (artemijs), 27.01.2007., 09:56

Šonedēļ kluba "Depo" "Smagās nakts" koncertā uzstājās grupas "Touch control", "Helid", "Thursday 12th" un "Insomnia".

Pirmo reizi dzirdēju grupu „Touch control”. Izskatījās jauna grupa, nedaudz nedroši uz skatuves, pēc tā laikam vienmēr var pateikt, ka grupa ir jauna un vēl nepieredzējusi. Grupā arī spēlēja čellu, domāju, ka ja izdomā labu partiju čellam tad vienmēr labi tas iederas. Diemžēl neko labu nevaru pateikt par vokālistu. Ieķērkt viņš māk, pat ļoti labi, bet kad jādzied melodija, tad ir diezgan slikti, tā kā, ja viņš ir nolēmis mūzikas lauciņā uz ilgāku laiku palikt, tad nāksies mācīties pie vokāla skolotāja, ļoti rets vokālists bez mācīšanās var sākt dziedāt uz skatuves.

Vēl viena ļoti laba iezīme, ka grupa ir jauna, ir tas, ka dalībnieki, parasti basģitāristi un ģitāristi, nevar uzgriezt kombjiem attiecīgu skaļumu. Šoreiz grupā šādu kļūdu pielaida ģitārists kā rezultātā ģitāru vispār nevarēja dzirdēt, tikai nedaudz pēdējās dziesmas laikā. Šo ģitāristu biju redzējis arī grupā „Endos”, manuprāt, dzirdēju viņus kādā no iepriekšējiem „Smagās nakts” koncertiem un tur ģitārists arī bija uzgriezis skaņu tā, ka knapi ko varēja sadzirdēt – tā kā ja šo lasi tad nākošajā koncertā uzgriez kombi divas reizes skaļām kā tu pašlaik viņu griez!

Grupa „Helid” mani pārsteidza ar diezgan labu sniegumu, nu vismaz salīdzinoši labāku nekā pēdējo reizi kad viņus dzirdēju „Dark ligo” festivāla laikā. Ir pagājuši tā nekā gandrīz 5 mēneši un dziesmas ir kļuvušas tādas agresīvākas, piesātinātākas, kas liek skaņai aiz auss aizķerties. Beidzot viņus arī var sākt saukt par brutal nu-metal stila spēlētājiem, kā viņus citi dēvē. Domāju, ka viņi ir uz pareizā ceļa. Grupa "Thursday 12th" un Māra

Grupa „Thursday 12th” tiešākajā vārdu nozīmē nonesa klubam „Depo” jumtu. Labas, enerģijas pilnas dziesmas, labs vokāls + vēl pārdomāta programma – bija arī konkurss par labāko ķērcienu, kur balvā Māra (ja pareizi atminos viņas vārdu) ieguva Patriku un kopā ar grupu varēja iesākt nākamo dziesmu. Ar pārdomātu koncertu nekad nevar aizšaut greizi, koncerts nav tikai vieta kur atspēlēt dziesmas, tas IR jāpārdomā, tas ir šovs ar svarīgiem skatuves elementiem un lielākā daļa grupas šo lietu vai nu nezin vai ignorē šo lietu – tā nu katras grupas pašu darīšana, bet ja vēlaties, lai pie jūsu grupas mūzikas cilvēki paliek ilgāku laiku koncerts ir jāizplāno, jo cilvēki ir atnākuši arī skatīties šovu ne tikai klausīties mūziku.

„Thursday 12th” grupai varu novēlēt tikai izturību un neizjukt („tfu tfu tfu” tagad visi pārspļaujam pāri plecam!) tā saku jo parasti kad grupa sasniedz labu līmeni tajā parasti rodas vairāk konflikti.

Pēdējie uz skatuves kāpa grupa „Insomnia”. Kā jau parasti uz pēdējo grupu nepaliek tik daudz cilvēki, bet tas ir tikai pašas grupas izaicinājums – noturēt klausītājus pie sava snieguma. Šoreiz (atšķirībā no pēdējā koncerta) grupas dalībnieki bija aktīvāki tāpēc bija interesantāk viņus vērot un klausīties viņu dziesmas, bet nepamet doma, ka kaut kas trūkst dziesmās, gribētos vairāk skaņas, it sevišķi piedziedājuma daļās. Bet vienīgi iespējams, ka uz kopējā fona tad pazudīs vokāla balss, jo piemēram, tagad tā izceļas uz kopējā fona un tas ir labi, jo vokāla balss ir laba un to vajag izcelt.


9 коментариев Комментирование доступно всем.
yдалённый пользователь, 29.01.2007. 09:56:42
Рейтинг комментария: 0

manai ausij patika "touch control" chells :D
nu tas njemot visu grupu kopumaa.
"helid" nuuu bija jau ok tikai nelielu dazhaadiibu dziesmaas gribeejaas dzirdet.
"thursday 12th" laikam jau esmu atklausiijis bet tas 7stiigu bass diezgan smiekliigs izskatiijaas..
kapeec vajag 7stiigu basu ja speelee tikai uz 4aam stiigaam(labi ja)((viela paardomaam))
bet nu atraktiivaakie vinji bija eniivej
patriks..heh..
nu taa kopumaa jau ok pasaakums tikai zheel ka pamaz cilveeku.shkjiet ka pietruukaas hedlainer grupa.vajadzeeja piparinju/saaliiti/punktinju uz i ;)

bonya (bonya@one.lv), 29.01.2007. 22:40:57 (ip:87.110.140.68)
Рейтинг комментария: 0

4-endo: cik esmu rezējusi, tad Grupas Thursday 12th Basists izmanto visas 7 stīgas, un pieprot to labi!

yдалённый пользователь, 30.01.2007. 03:29:39
Рейтинг комментария: 0

ok ok bet ņūmetāls nav tas stils kur ahujenna būtu nepieciešama 7stīgu basģitāra.

bonya, 30.01.2007. 18:43:33 (ip:87.110.35.10)
Рейтинг комментария: 0

4-endo. bet kapēc ne? jaunas skaņas, jaunas iespējas....21 gadsimts! nav vairs heavy metal laiki.
nu-metal šobrīd ir tas muzikas stils, kurā experimentē, un rada ko jaunu nepārtraukti iekļaujot sevī ko jaunu un jaunu. un šeit nav noteiktu standartu vai rāmju.

peace.

yдалённый пользователь, 30.01.2007. 20:03:12
Рейтинг комментария: 0

da labi lai taksh ciinaas dzheki miers un aamen

SDF, 31.01.2007. 08:27:24 (ip:193.178.178.81)
Рейтинг комментария: 0

Kas buutu ar muuziku, ja nemeeginaatu neko jaunu????
FUCK THE NORM!!!

kh, 01.02.2007. 10:48:23 (ip:80.70.22.56)
Рейтинг комментария: 0

artēmij - visu cieņu Tev par šo rakstu, bet, manuprāt, Tev pašām vajadzētu arī piedomāt kā Tava grupa uzstājas, nevis tik kritizēt. Pats nebiju šajā pasākumā, bet Butter In Fly ar šas tas pietrūkst (t.i. ir tādi mīnusi kādus minēji).

yдалённый пользователь, 01.02.2007. 20:22:40
Рейтинг комментария: 1.019

kritika ir laba lieta ;)

jānis, 05.02.2007. 07:58:52
Рейтинг комментария: 2.234

kh - pilnībā zinu savas grupas mīnusus un zinu kādi tai ir trūkumi, bet tas neaizliedz man kritizēt citus. ;)

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список статей

Реклама
Поделись радостью
6Porno

Alena

interesting news

betenMob

Dia duit, theastaigh uaim do phraghas a fháil.

RobertSax


Войтирегистрация