Klubā "Depo" uzstāsies garage rock grupas no Norvēģijas un Zviedrijas

Guntis Vanags, 27.03.2007., 08:50

Ar nedēļas atstarpi klubā "Depo" uzstāsies 2 Skandināvu garage rock grupas – 29. martā būs iespējams vērot Norvēģijas dueta "Aurora Plastic Monster" uzstāšanos, bet 6. aprīlī – Zviedrijas kvartetu "John Chopper Harris".

No abām viesu grupām klubā "Depo" publikai labi zināma un arī iemīļota ir "Aurora Plastic Monster", kura šeit uzstājusies jau 3 reizes. Kopš grupas pirmās viesošanās dziesmas no tās albuma Supernormal Devil Happenings savā rotācijā iekļāvusi radiostacija "NABA". Minēto albumu vinila formātā grupu izdeva 2004. gadā, nesen grupa tikusi pie otrā albuma "Bring In The Roller Of Big Cigars". "Aurora Plastic Monster" sastāvā ir tikai divi dalībnieki – puisis, kas sit bungas un meitene, kas spēlē basu. Tieši sastāva dēļ grupa nemitīgi tiek salīdzināta ar "The White Stripes", kaut gan tālu no patiesības tas nav – arī šajā gadījumā jums ir darīšana ar neprātīgu rokenrolu, kas nepārprotami izraisa pārsteigumu – vai tiešām šo mūziku un piepildīto skaņu rada tikai divi dalībnieki.


"John Chopper Harris" dibināta 2002. gadā, bet pašreizējais sastāvs izveidojies 2003. gadā kad brālēniem Rikam (bungas) un Kalle (ģitāra) pievienojās Olle (Bass) un dziedātāja Emma. Savā pastāvēšanas laikā grupa izlaidusi 3 EP un uzstājusies ar koncertiem visapkārt Zviedrijai. Šī eksplozīvā garage rock grupa "Depo" uzstāsies jau otro reizi.


Kopā ar "Aurora Plastic Monsters" klubā "Depo" skatuvi dalīs akustisks indie trio "Suki 2000", jaunais noise rock duets "36 ER", pārsteidzošu grind un funk sajaukumu spēlējošais duets ar 3 vokāliem "Trauma Moralis", kā arī pārliecinoša smaga rocka grupa "C.A.P".


Vienā naktī ar "John Chopper Harris" varēsim vērot jauno un jautro rap metal grupu "SEIM", interesantu jaunu rokgrupu deNovo, kura nedēļu atpakaļ (vēl ar nosaukumu 12 pēdas) pārsteidzoši labi nospēlēja savu pirmo koncertu tepat klubā "Depo", kā arī, šķiet, vienīgo Latvijas garage rock grupu "Židrūns", kurai pēc ilgākas pauzes šī būs pirmā uzstāšanās.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
porn videos

Ulrike

Hello from Kiddishop.

Perrymiz

Ողջույն, ես ուզում էի իմանալ ձեր գինը.

Robertunsab


Войтирегистрация