Klubā "Melnā Piektdiena" vācu grupa "Diary of Dreams"

Armands Baranovskis, 17.12.2007., 20:20

10. janvārī klubā "Melnā Piektdiena" notiks leģendārās vācu muzikālās apvienības "Diary Of Dreams" koncerts albuma "Nekrolog 43" popularizēšanas tūres ietvaros.

Uz skatuves:
Diary of Dreams (gothic/electro) - www.diaryofdreams.de,
Darba Dienests (industrial) - www.myspace.com/darbadienests,
Scripta Sensus (neo-folk/dark ambient) - www.last.fm/music/Scripta+Sensus,
W.O.M.B (industrial/EBM) - http://myspace.com/wombatorium
Dj Soljarka

Biļešu cena 10 LVL, biļetes nopērkamas koncerta dienā kluba kasē.

"DIARY OF DREAMS" ir Adriana Heitsa (Adrian Hates) gara darbs, tas neapšaubāmi ir viens no interesantākajiem vācu tumšās mūzikas projektiem. Tematiski projekta mūzika vienmēr ir bijusi ļoti drūma, emocionāli piesātināta un melanholiska – tā aicina klausītāju ielūkoties fascinējošā un tajā pat laikā šokējošā pasaulē, kurā meditatīvas melodijas mijas ar dārdošiem ritmiem, nakts nomaina dienu, un tikai Adriana balss norāda ceļu tumšajos emociju koridoros.

Projekta ideja radās jau tālajā 1989. gadā, taču tikai 1994. gadā tika laists klajā pirmais albums "Cholymelan". Pēc diviem gadiem iznāca grupas otrais albums "End of Flowers". Bet 1997. gada albums "Bird Without Wings" un tam sekojošā turneja nesa "DIARY OF DREAMS" kulta statusu visā pasaulē. Tad sekoja tādi lieliski albumi kā "Moments of Bloom", "One of 18 Angels", "Freak Perfume", "Dream Collector" un "Nigredo".

2007. gadā pēc teju 3 gadu klusēšanas "DIARY OF DREAMS" atgriežas ar "Nekrolog 43", kurā visneiedomājamākajos veidos sajaukti elektronikas, roka, gotikas un EBM elementi. "DIARY OF DREAMS" turpina pārsteigt ar savu perfekcionismu un oriģinalitāti un neatlaiž klausītāja uzmanību no pirmās līdz pēdējai albuma skaņai. "Nekrolog 43" lieliski savieno atmosfērisko mūziku un elektroniskos ritmus ar Adriana savdabīgo vokālu, lai pilnībā iegremdētu klausītāju albuma emocionālajā skanējumā.

"Scripta Sensus" (no latīņu val."rakstu būtība"). Projekts sakņojies 2005. gada ziemā, Rīgas pievārtē, tā dēvētās, asiņainākās upes apskalotā uzkalniņā. Uzrakstītais paliek, tas neizzūd no priekšstata par būtisko gan laicīgā, gan garīgā izpratnē. "Scripta Sensus" dzeja ir dvēsele, tās politika ir matērija, stīgas ir kosmoss; nemainīgā seja paliks dzīves skatuve, tās daba ir mīlestība ar rituālu, kas ir dvēseles ceļojums. "Scripta Sensus" glabā noslēpumu, kas paliks tās mūzikā.

"W.O.M.B" ir neapšaubāmi interesants trīs cilvēku industrial/ebm projekts, kas skanējuma ziņā varētu būs salīdzināms ar tādiem elektroniskās mūzikas grandiem kā "Project Pitchfork", "Skinny Puppy" un "KMFDM". Neskatoties uz savu ne pārāk ilgo mūžu "W.O.M.B" jau ir paguvuši iesildīt vācu electronic/dark wave grupu "Das Ich".

Plašāka informācija:
www.melnapiektdiena.lv
 

3 коментария Комментирование доступно всем.
yдалённый пользователь, 18.12.2007. 06:13:04
Рейтинг комментария: -1.64

POPularizēšnas tūre :D
man nav ko teikt vairs ..

rxx, 19.12.2007. 18:43:53
Рейтинг комментария: -4.48

"man nav ko teikt vairs .."
Paldies dievam!

Richard, 01.01.2008. 18:35:27 (ip:194.19.225.132)
Рейтинг комментария: 0

Visi grib pelnīt naudiņu. Tas, ka Tu, Endo, to neproti nenozīmē to, ka citi necentīsies. ;)

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ

loli frail cp pthc ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

Williamspusy


Войтирегистрация