Ko der ielāgot, dodoties uz Beach Party

Guntis Vanags, 10.12.2007., 11:57

15. decembrī sagaidām jau 6. pludmales ballīti klubā "Depo".

Šogad par jauku mūziku visas nakts laikā rūpēsies grupas Kuchenbeat, Inokentijs Marpls, Pcholi, kā arī dj-i Jānis Krauklis, Anete, Kone, Skafandrs, Krūms, Guntis. Tomēr šo pasākumu cilvēki apmeklē ne tikai tajā skanošās mūzikas dēļ, bet arī neatkārtojamās atmosfēras dēļ, tādēļ zemāk par dažām lietām, kuras der ielāgot, dodoties uz šo ballīti.

1. Apģērbs. Tā kā tā ir vasaras ballīte, tad arī gaidām, lai cilvēki šeit ierastos pludmales tērpos. Par tādiem uzskatīsim peldkostīmus, vasarīgas drēbes (šorti, mini), hidrotērpus u.t.t. Nederēs, piemēram, uzlocītas garās bikses, pirms ieejas atkailināts torss, vai arī citas idejas, lai pārvērstu savu ikdienišķo apģērbu turpat pie ieejas vasarīgā (nu ja nu vienīgi ņemsiet talkā šķēres). Svarīgi iegalvot, ka pludmales tērpam jābūt jau mugurā pirms ieejas. Neiebildīsim, ja peldkostīmam pa virsu uzvilksiet kažoku. Tāpat atkārtosimies un vērsīsim jūsu uzmanību nostāstiem par jautrajiem ballētājiem, kuri vasarīgi ģērbušies uz pasākumu dodas cauri visai pilsētai, tā jautrību panākot jau ilgi pirms tā. Attiecīgi ģērbtie tiks pie 3 labumiem:
1.1. Par 50 % lētāka ieeja. Šoreiz esam noteikuši gana dārgu ieeju, lai veicinātu drēbju koda ievērošanu.
1.2.Priekšroka ietikšanai klubā. Pie kluba ieejas apsargs nodrošinās, ka vispirms klubā iekļūst attiecīgi ģērbušies, tā kā, ja šoreiz esat noslinkojis, tad esat gatavs gaidīt, kamēr klubā iekļūst visi tie, kuri ir likuši lietā savu iztēli.
1.3. Autobuss. Šogad esam iznomājuši autobusu, lai rindas gadījumā, vasarīgi ģērbtie ballētāji varētu gaidīt savu kārtu siltumā. Tas varētu kalpot arī kā vieta iesildīšanās ballītei, jo to aprīkosim ar mūziku no kluba. Autobuss jūsu rīcībā tiks nodots laikā no 20.30 līdz 23.30. Apsargs rūpēsies, lai autobusā iekļūst tikai pareizie cilvēki.

2. Smiltis. Tradicionāli lielajā zālē beram smiltis un tradicionāli, lai iekļūtu šajā zālē apavus atstājam pirms tās un pa smiltīm staigājam tikai kailām pēdām.

3. Tikai plastmasas tara. Lai bez problēmām varētu pārvietoties pa visu klubu kailām kājām, nebaidoties tās sagriezt, visus dzērienus bārmeņi lies tikai plastmasas glāzes.

4. Nesmēķējam. Rēķinoties ar lielu apmeklējumu, vēlamies, lai mūziku mazajā zālē varētu klausīties arī nesmēķētāji, tādēļ šajā naktī kluba telpās neļausim smēķēt. Tāpat vēlamies pabrīdināt, ka būs ierobežota tikšana uzsmēķēt svaigā gaisā - varēsim to vienlaicīgi ļaut tikai nelielam skaitam apmeklētāju un noteikti nelaidīsim ārā laikā, kad pie ieejas būs rinda.

Beigās atliek tikai novēlēt lieliski atpūsties vienā no jautrākajām Depo ballītēm.


3 коментария Комментирование доступно всем.
chubeele, 12.12.2007. 20:20:36
Рейтинг комментария: 0

interesanti

deni2s, 12.12.2007. 21:01:50
Рейтинг комментария: 0

Gribu :)

chubeele, 13.12.2007. 14:50:05
Рейтинг комментария: 0

gribētos ar, bet nu diezvai ehh..

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Анкеты девушек равным образом юношей онлайн, в течение телеграм канале @wanowes

Antoniagloro

Анкеты барышень равным образом юношей он-лайн, в течение телеграм канале @wanowes

AntoniaAnowl

Hi, kam dashur të di çmimin tuaj

MasonSax


Войтирегистрация