Ģitārvirtuozu R. Kocenu iesildīs Latvijas rokgrupa "Holy Lamb"

Valdis Bērzvads, 21.01.2009., 16:03

24. janvārī, Latvijas pazīstamākā progresīvā roka grupa "Holy Lamb" uzstāsies Rīgas klubā "Melnā piektdiena", iesildot amerikāņu ģitārspēles virtuozu Ričiju Kocenu.

"Esam pagodināti par iespēju uzstāties Rīgā, jo īpaši šādā reizē, turGrupa "Holy Lamb"klāt klubā Melnā piektdiena vēl neesam spēlējuši, tāpēc sagaidām visādā ziņā noderīgu pieredzi," saka "Holy Lamb" vokālists/ģitārists Aigars Červinskis. "Holy Lamb" tas būs pirmais koncerts atjaunotajā sastāvā – aizvadītā gada nogalē grupai pievienojās bundzinieks Jānis Burmeisters un pēc ilgākas prombūtnes tajā atgriezās ģitārists/taustiņinstrumentālists Uldis Ēlerts. Patlaban "Holy Lamb" muzicē arī Juris Rāts (taustiņinstrumenti/vokāls), Uģis Zemītis (basģitāra) un Aleksandrs Volperts (ģitāra, e-bow).

"Holy Lamb" dibināta 1991. gadā. Grupas pastāvēšanas laikā izdoti trīs tās albumi: "Bite in the Dust" (1994), "Salt of the Earth" (1999, "Mellow Records", Itālija) un "Beneath the Skin" (2002, "Periferic Records", Ungārija). Koncertam klubā Melnā piektdiena grupa ir sagatavojusi repertuāru, kas balstīts uz oficiālajos albumos iekļauto materiālu.

Jau pēc sava pirmā albuma izdošanas Ričijs Kocens (Richie Kotzen) tika atzīts par vienu no pasaules labākaRichie Kotzenjiem jaunajiem ģitāristiem, un nokļuva uz žurnāla "Guitar World Magazine" vāka. Trīs gadus vēlāk ģitārists tika uzaicināts pievienoties tā laika "karstākajai" Asv grupai "Poison", kuras sastāvā ierakstīja albumu "Native Tongue".

Albums guva žilbinošus panākumus, bet divi nākamie singli - "Stand" un "Until You Suffer Some" - iekļūst Asv un Lielbritānijas Top-20.

Pēc pasaules tūres Ričijs nolemj grupu atstāt, un ar savu projektu ieraksta un izdod 10 albumus. 1999. gadā nodibina grupu "Vertu", kurā ņem dalību džezroka zvaigznes Stenlijs Klārks un Lenijs Veits.

Paralēli tam ierakstījis grupas "Mr. Big" albumu "Get Over It", pateicoties kam grupa saņem platīna statusu.

2006. gadā Ričijs atklāj "Rolling Stones" koncertus viņu "Bigger Bang" tūres ietvaros, kā arī izdod albumu "Into The Black".
 


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Вызвать профессионального сантехника в СПб за 1 час вызвать сантехника на дом спб <a href=24santehnik-4.ru>24santehnik-4.ru</a> .

santekhnik_SPb_fvpt

ЗизПорно

Kermit

Theme site super 000*** ru.hc.lv

YquOvPaVkQ


Войтирегистрация