Koncertprogramma "Pieskaries brīnumam"

Maija Tālberga, 12.03.2015., 15:27

Atdzimstot zaļai dzīvībai, enerģijai un pavasara dzīvespriekam, no 16.līdz 30.aprīlim Latvijas kultūras namos skanēs koncertprogramma "Pieskaries brīnumam", kur mūzikā satiksies divi brīnišķīgi un vitāli dziedātāji - liriskās eņģeļa balss īpašniece Endija Aleksandra (Rezgale) un romantiskais tenors Dainis Skutelis.

"Pieskaries brīnumam"Koncertprogramma, kas ar pārpildītiem dievnamiem savu skanējumu iesāka ziemas mēnešos, tagad, pārveidota un papildināta, turpina ceļojumu pa Latvijas pilsētām.

"Laiks ir cikliska vērtība un katru gadu pasaule no jauna atdzimst pavasara spēka gaidās. Bet ir vērtības, kas dzīvo pāri laikiem, un kā simbols tām ir Sieviete, Māte, Madonna. Mīlestības spēks piepilda, ļauj uzziedēt un liek doties tālāk - uz jaunu laiku, jaunu paaudzi un jaunu izpratni.  Koncertā apvienojumā ar burvīgu mūziku skanēs Mātes Terēzes lūgšanas, noskaņu dzeja un Kārļa Skalbes īsā proza. Tā būs kā spēcīga un maiga himna Pavasarim un Mīlestībai," stāsta režisors un idejas autors Valdis Pavlovskis.

Koncertprogrammu caurvīs īpaši veidoti sižeti videoekrānos dzirdēsim populāru aktieru Ievas Puķes un Normunda Laizāna balsis, savukārt lielisko dziedātāju Endijas Aleksandras un Daiņa Skuteļa izpildījumā skanēs iemīļotas latviešu komponistu melodijas un dziesmas no pasaulslaveno  dziedātāju Lučiano Pavarotti, Andrea Bočelli, Sāras Braitmenas, Hosē Kareras, Siseles Hjirhjebē, Džoša Grobana u.c. repertuāra.

Pie taustiņiem – Juris Kristons, ģitāra – Māris Kupčs, bass – Modris Laizāns, bungas, perkusijas – Ivars Kalniņš.

Koncertprogramma "Pieskaries brīnumam" 16.aprīlī viesosies Tukuma kultūras namā, 19.aprīlī Ogres kultūras centrā, 23.aprīlī Jēkabpils tautas namā, 24.aprīlī Madonas kultūras namā, 25.aprīlī Cēsīs, "CATA" kultūras namā, 26.aprīlī Talsu kultūras namā un 30.aprīlī Preiļu kultūras centrā.

Biļetes iepriekšpārdošanā iespējams iegādāties "Biļešu Paradīzes" kasēs un internetā, kā arī koncertu norises vietās.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Hola, quería saber tu precio..

RobertSax

bezpizdy.vip

Elma

Kaixo, zure prezioa jakin nahi nuen.

Robertunsab


Войтирегистрация