Koncerts "Depo eksperimenti"

Jānis Altmanis (artemijs), 20.01.2007., 10:05

Saklausījies labās atsauksmes par grupām "Bass 50" un "Amorālā Psihoze" nekas cits vien neatlika kā pašam redzēt un dzirdēt to visu.

Grupa "36ER"Pat nezinu ko, lai par koncertu saka, jo ir pat tā, ka teikt it šausmīgi daudz ko! Sāksim ar „Bass 50”. Nu cepuri nost viņa priekšā par šo sniegumu. Negribas te viņu pēkšņi nenormāli slavēt, bet priecē, ka Latvijā ir sastopami šādi cilvēki, kas spēj ko tādu nospēlēt. Vienīgi cik atceros iepriekšējā koncertā „Depo” basģitārists spēlēja kopā ar bundzinieku, bet šoreiz bundzinieks nebija, un nelikās, ka arī pat ir nepieciešams. Citus brīžus neskatoties uz skatuves, bet vienkārši baudot skaņas, likās vai tiešām tur ir viens cilvēks uz skatuves?!


„Libido” – eksperimentu un ambiet stila trīs grupas dalībnieku skaņas apņēma pilnīgi visus, šaubos vai kāds palika vienaldzīgs pret šīs grupas sniegumu. Kaut gan grupas sastāvā bija divi ģitāristi un bundzinieks, nevienu brīdi nelikās, ka būtu nepieciešamas basģitārists vai vokāls – viss bija kā nākas – skaņas, dialogi starp ģitāristiem, atmosfēra, kontakts ar klausītājiem.


Grupa „36ER” sniegums bija ļoti īss un nespēju tā īsti iedziļināties viņu mūzikā. Kaut kā palika atmiņā tāds liels haoss no viņu puses, bet tas nebija negatīvā nozīmē, drīzāk paliku tādā neizpratnē, par to, ko tad viņi īsti spēlēja, manuprāt, tāds spēcīgi skaļš noise rock bija.


Grupa "Amorālā Psihoze"Pēdējie spēlēja „Amorālā Psihoze”. Par šo grupu es arī dabūju klausīties visgarākās runas un spriedumus, bet tā kā citu viedokli mūzikā neuztveru īsti nopietni, jo katram rodas savādāks priekšrats, gāju pats pārliecināties par šo grupu.

Šeit nu atkal jālieto teiciens: „Cepuri nost viņu priekšā.” Citu neko piebilst nevarētu. Visa spēlētā mūzika bija kā viena liela skaņa, lidojums, kuru grupas katrs dalībnieks papildināja ar savu instrumentu. Nevienu brīdi nelikās, ka kaut kas trūktu vai būtu par daudz neskatoties uz to, ka uz skatuves bija pieci dalībnieki un tika spēlēti, ja nekļūdos, septiņi instrumenti + vokāliste.

Visas spēlētās skaņas bija tīrākā improvizācija un tā brīža izjūtas, šaubos vai šādu sniegumu otrreiz vairs kāds dzirdēs, bet noteikti gribētos.
Šis bija labākais un vērtīgākais koncerts kādu pus gada laikā biju dzirdējis, vienkārši tik daudz skaņu, tik daudz jaunu iespaidu, vārdiem neaprakstāmi.


3 коментария Комментирование доступно всем.
deni2s, 20.01.2007. 15:27:43
Рейтинг комментария: 0

Man patika tas suņuks bildēs :) Izskatās, ka koncerts bija arī vizuāli baudāms.

tr3vis, 20.01.2007. 21:04:09 (ip:81.198.37.22)
Рейтинг комментария: 0

Bass50 the best!!!!

darmans, 21.01.2007. 09:15:28
Рейтинг комментария: 0

nozheloju ka neaizgaju. pec apraksta spriezhot bijis neatkartojams koncerts, ta ir ka sezh majas un doma ka ai nafig iet :D
paldies artemijs par aprakstu, labs. ieverejo tavu majas lapu - laba ideja!

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список статей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Excuse, that I can not participate now in discussion - it is very occupied. I will be released - I will necessarily express the opinion on this question. mindfulness mmfporn.com/tags/gym-workout/ @456FgDDY8

EugeneBig

Микрозаймы за один день: экспресс-финансирование подбор микрозаймов онлайн <a href=oformit-mikrozajm-onlajn.ru>oformit-mikrozajm-onlajn.ru</a> .

zaym_nvmr

Тема не простая но и не сложная Niladwyn@gmail.com 000*** ru.hc.lv

TNOXgweYOk


Войтирегистрация