Krievijas kulta grupa uzstāsies ar jaunu skanējumu

Liene Pundore, 07.12.2008., 14:20

Neaizdomājies ilgi un neatliec uz nākamo gadu to, ko vari paspēt izdarīt jau šogad!

4. decembrī īpašās akcijas laikā visas 888 biļetes uz "Lv" koncertu tika izpārdotas, taču arī no šodienas cena ir reāli zema – sākot no 12 latiem. Arēnā Rīga "Mumiy Troll" uztāsies, prezentējot savu dubultalbumu "8", kas pēc pārdošanas Latvijā mēneša laikā nonāca pirmajā pozīcijā starp pārējām Krievijas mākslinieku relīzēm. Biļešu iepriekšpārdošana turpinās visās Biļešu servisa kasēs un www.bezrindas.lv.Grupa "Mumiy Troll"

Jaunā turnejas šova skatuves dizaina un noformējuma scenogrāfs un gaismu mākslinieks ir Andrejs Dubkovs. Šis mākslinieks ir labi pazīstams, atceroties tādus kopējos projektus ar grupu kā "Meamuri Show"(2002), "Pohititeli knig"(2004), "Amba" (2007), kur šovi ir palikuši atmiņā ar nepārspējamiem gaismu efektiem un skatuves noformējumiem. Arī šis koncerts nebūs izņēmus, jo pie šī šova tika strādāts visu gadu. Tā rezūltāta grupa un šova radītāji panāca pilnīgu harmoniju starp skatītāju un skatuvi. Šova video mākslinieks un video klipu režisors - pasaulē slavenais video instalāciju speciālists Bjrorns Tagemose (Bjorn Tagemõs) no kompānijas "Gun Prodaction", kurš ir strādājis ar tādiem māksliniekiem kā "Chanel Bread & Butter", "The Hives", Louis Vuitton, Macy Gray, "The Glimmers", Tiësto. Bjorns Tagemose ir "Kontrabandi" jaunā albuma klipa autors un režisors.

"Mumiy Troll" albuma prezentācija Latvijā būs nepārspējama ar skatuves dizainu, kurā tiek izmantoti jauni vizuāli elementi - gaismas, formu un veidolu saskaņa, kuru koncepcija tiek izstrādāta, balstoties uz simetrijas un asimetrijas principiem. Viens no šova dominējošajiem un galvenajiem elementiem būs video instalācija - video klipi un kolāžas. Tā rezultātā grupa un šova radītāji panāca pilnīgu vienotību starp skatītāju, mūziku un vizuālo daļu.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


Войтирегистрация