Tuvojas džeza dziedātāja Kurta Elinga koncerts

Inese Rutkovska, SIA "Makroentertainment" sabiedrisko attiecību speciāliste, 10.04.2006., 18:41

13.aprīlī plkst. 19:00 Rīgas Kongresu namā koncertēs džeza dziedātājs no Čikāgas – Kurts Elings (Kurt Elling). Kurtam Elingam piemīt visas īpašības, kas tīkamas publikai – interesants baritons, patīkama humora izjūta, vīrišķīgs galantums un spēja lieliski improvizēt.

Kurt EllingAuditorijas priekšā viņš demonstrē ne tikai savu pārsteidzošo un daudzpusīgo vokālu, bet arī lielisku aktiermeistarību, vienā mirklī izpildot skumju balādi, kas neviļus atgādina Frenka Sinatras dziedājumu, bet jau nākamajā prasmīgi izmantojot savu balsi kā mūzikas instrumentu, liekot ikvienam pasmaidīt.

Laikraksts "The New York Times" Elingu raksturojis kā "ļoti talantīgu", britu "The Guardian" pasludinājis viņu par "muzikālu fenomenu", bet "Jazz Rewiev" nebaidās pieļaut iespēju, ka Elings "ir visu laiku izcilākais džeza dziedātājs".

Kopā ar Kurtu Elingu Rīgā muzicēs arī viņa pavadošā grupa – pianists Lorenss Hogbods (Laurence Hobgood), basa virtuozs Roberts Amsters (Robert Amster) un bundzinieks Villijs Džonss (Willie Jones). Ar šiem mūziķiem Elings sadarbojas jau ilgu laiku, tādēļ, paša dziedātāja vārdiem runājot, muzikālā saikne uz skatuves ir gandrīz telepātiska.

Rīgā Kurts Elings ieradīsies uzreiz pēc koncerta Viļņā, kas notiks 12.aprīlī. Tur viņš jau reiz ir uzstājies, un Lietuvas publika viņu atkal sagaida ar prieku un interesi.

Pēc viesošanās Rīgā dziedātājs dosies uz Monterejas džeza festivālu, kur sniegs koncertu un vadīs nodarbības jaunajiem džeza vokālistiem. Tālāk viņa ceļš vedīs uz Sentluisu, Ņujorku, Holivudu un citām džezu mīlošām pilsētām.

Vaicāts par izjūtām, ko dziedātājs vēlas sniegt saviem skatītājiem, Elings atbild, ka visvairāk priecājas, ja viņa priekšnesumā cilvēki smeļas pozitīvo enerģiju, kas raisa pārdomas un iedvesmu un neizzūd vēl ilgi pēc koncerta beigām.

Biļetes uz koncertu vēl iespējams iegādāties "Biļešu Servisa" kasēs.

0 коментариев Комментировать могут только регистрированные пользователи, просмотр комментариев доступен всем. регистрация или залогинься!

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
cp loli freulein ==> biturl.top/qeAJJf <== ==> rlys.nl/6epap3 <==

AdolfoFlart

Top News Sites for article post dailymirrornewstoday.com dailystarnewstoday.com dailytelegraphnewstoday.com dutchnewstoday.com dwnewstoday.com europeannewstoday.com Don't hasitate to conatct us.

StephenWepay

News Sites for Article post frenchnewstoday.com germaynewstoday.com guardiannewstoday.com headlinesworldnews.com huffingtonposttoday.com irishnewstoday.com Dont hasitate to contact us

AnthonyCab


Войтирегистрация