"La Saturnalia - 2007" – Ziemassvētku karnevāls seno Romiešu gaumē

"Black Masquerade" radošais kolektīvs, 12.12.2007., 20:31

Radošā apvienība "Black Masquerade" sadarbībā ar "Eurolines Baltic" piedāvā: piekto tematisko karnevālu – šoreiz par godu romiešu Ziemas saulgriežu festivālam "Saturnalia".

Festivāls pēc vēsturiskām liecībām notika senās Romas impērijas teritorijā katru gadu laikā no 17. – 24. decembrim, dzīrojot un līksmojot.

Ziemas saulgrieži vienmēr un visās kultūrās ir bijis svarīgs notikums, kad dabā tumsa un aukstums pārņem pasauli, bet cilvēki priecēja un sildīja viens otra sirdis līksmojot un dāvinot viens otram prieku un mazas mīļas dāvaniņas. Šajās dienās romieši godināja ražas un sējas dievu Saturnu. Saturns ir kā nepielūdzamā laika ritums, kurš iznīcina to, ko pats radījis; vai arī kā sēkla, kas atgriežas zemē, kas to radījusi. Saturnam tika veltīti nogalināto ienaidnieku ieroči, lai izpirktu izlietās asinis un novērstu to nelabvēlīgo ietekmi uz sējumiem.

Šajos svētkos uz karnevālu, sadarbībā ar mūsu ģenerālsponsoru, pasažieru pārvadājumu kompāniju „Eurolines Baltic”, esam uzaicinājuši 3 ļoti populāras „Gothic rock” grupas no Lietuvas, katrai no tām piemīt savs šarms. "Comedia D’El Arte" – ļoti teatrāla un jauna mūziķu apvienība, kuru muzicēšanas stilu un skatuves tēlu lielā mērā ietekmējusi cirka un burleska tematika. Sākotnējā Electro – industrial rock apvienība "Elektrogott" Lietuvā ieguva sensācijas statusu jau pēc pirmās uzstāšanās pirms gada un beidzot priecēs arī Latvijas klausītāju ausis. Un visbeidzot Lietuvas gotiskās scēnas veterāni – "Saprophytes", kas savu muzikālo kreativitāti izpauž gothic/doom metal skaņās. Par dejām līdz rītam rūpēsies mūsu Dj’i, kas vienmēr gatavojas tam, lai ikkatrs pasākuma apmeklētājs dzirdētu gan savu kāroto skaņdarbu, gan arī kādu pārsteigumu.

Vispārējai jautrībai, pēc pusnakts būs arī konkursi un balvas par nominācijām: cēlākais (dižākais), skaistākais un visbriesmīgākais karnevāla tēls, un vēl būs nominācijas par sirsnīgāko deju pāri: kas viss ilgāk dejo, kas visatraktīvāk dejo un kas vistēlaināk dejo vakara gaitā.

Tāpat kā mēs gatavojam jums šo jauko notikumu ar savas sirds degsmi, tāpat jūs ņemiet līdz savējo sirds uguntiņu, sveces gaismiņu jeb kādu mīļu dāvaniņu, ko jūs kādam tuvam varat dot, lai šai dienā visos atplaukst mīlestība un skaistums, kas šo pasauli padara stiprāku.

Ieeja no pl. 19:00
6 Ls – ar tērpu / masku,
7 Ls – bez tērpa / maskas.
Pēc pusnakts, uz gotiskajām dejām, ieeja maksās: 4,0 Ls

Pasākuma viesus priecēs
grupas no Lietuvas:
Elektrogott (Electro gothic rock )
http://www.myspace.com/elektrogott ;
Saprophytes - (gothic doom metal)
http://www.myspace.com/saprophyteslt ;
Comedia D’El Arte - ( theatral gothic rock )
http://www.myspace.com/comediadelarteband

0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


Войтирегистрация