"Laba Daba" - starptautisks pozitīvās mūzikas festivāls

Raitis Petrovs, 31.07.2006., 16:28

No 11. - 12. augustam Latvijā pie Engures notiks starptautiskais pozitīvās mūzikas festivāls "Laba Daba". Vadoties pēc pasaulē atzītu festivālu tradīcijām "Laba Daba" idejas autori un organizētāji pasākumu aģentūra “Pareizā Ķīmija” piedāvā ne tikai plašu muzikālu programmu, bet arī izglītojošas un kvalitatīvas izklaidējošas kultūras aktivitātes. Nosaukums "Laba Daba" ietver sevī vairākas nozīmes: labdabīgs, laba cilvēka daba, labs raksturs, kā arī labam cilvēkam apkārt laba daba, kura jāsaudzē un jāmīl.

Laba DabaSkanēs regejs, ska, dub, rumba, ambient, etno-folk un cita pasaules mūzika, kas sevī sintizē gan tradicionālo un moderno, gan vēsturiskās vibrācijas un mūsdienu progresa pulsāciju. Festivālā atskaņotās mūzikas spektrs būs ļoti plašs, bet to vienos kopīga iezīme – pozitīvs un gaišs skatījums uz apkārtējo pasauli.

Festivāls piedāvās trīs dažādas pasaules mūzikas noskaņu skatuves- zaļo etno un folk skatuvi,
dzelteno regeja, ska, dub skatuvi, un sarkano Labas Nabas DJ skatuvi.

Uzstāsies vairāk kā 30 mūzikas grupas un DJ apvienības.

Kā īpašie viesi festivālā piedalīsies: "Suns of Arqa" (Skotija), "DavajZabuhaemOrkestr" (“DZO”) (Maskava), "Ghetto Blaster Sound" (Somija), "Real Rock Sound System" (Šveice), "Eastwest Rockers Crew" (Polija), "Osimira" (Baltkrievija), "Svjata Vatra" (Igaunija).

Latviju pārstāvēs: "Hospitāļu iela", "Voiceks Voiska", "Dzeltenie pastnieki", "Pcholi", "KuchenBeat", "Ze laika pareģotāji", "Oranžās brīvdienas", "Striķis", "Samba" no Rīgas, Nils Īle un "Afroambient", "Gassound dub system" ("Gas of Latvia"), "Kastot and Sinovja Rižey Dury", "Baobabs", "Kokle", "Laiksne", "Lāns", "Patina", "Balķi", Helēna Kozlova, Imants Daksis, "Saucējas" u.c.

Festivālā tiks piedāvātas aktivitātes dažādām paaudzēm un gaumēm: spēles bērniem un pieaugušajiem, mākslinieku performances, kaleidoskopiskā tiešraide, kino, fotoizstādes, kā arī dažādas radošās darbnīcas, kurās apmeklētājiem būs iespēja individuāli izpausties un būt par festivāla līdz veidotājiem.

Festivālā tiks radīta draudzīga vide ģimenēm – programmas bērniem, bērnu aukles un pastiprināta drošība.

Kā stāsta festivāla organizatore Lienīte Ormane (“Pareizā Ķīmija”): neskatoties uz lielo regeja un ska virziena atbalstītāju loku, šādas mūzikas festivāls Latvijas auditorijai nav līdz šim piedāvāts. Šo mūziku Latvijas mērogā spēlē salīdzinoši daudz grupu, bet atskaitot atsevišķas uzstāšanās mūzikas klubos, plašāks koncerts nav noticis. Tikai daļēji tiek apzināta un dziļāk izvērtēta šī virziena profesionalitāte un izpildītāju muzikālo rokrakstu dažādība uz Latvijas skatuves. Šo pozitīvo lietu aizsācis radio Naba savā raidījumā “Dabasskats”.''

''Starptautiski atzītu mākslinieku uzstāšanās būs iedvesmojošs virzītājspēks ne tik pašmāju grupu profesionalitātes izkopšanai, bet tā radīs pozitīvu vidi turpmākai savstarpējai sadarbībai.
Radošā festivāla gaisotne ir ideāla platforma starpkultūru dialoga norisei, savstarpējās cieņas un tolerances nepieciešamības izprašanai,” stāsta organizators Raitis Petrovs (“Pareizā Ķīmija”)

Festivāla "Laba Daba" norises vieta: kempings "Vecupe", Tukuma raj. , Engures pag., Latvija.
Kempings atrodas 80 km no Rīgas Kolkas virzienā. Līdz jūrai 999 soļu.


Informācija www.labadaba.lv.

Biļetes no 6-14Ls -biļešu servisa kasēs www.bilesuserviss.lv.

10 коментариев Комментирование доступно всем.
jānis, 01.08.2006. 06:22:10
Рейтинг комментария: 0

Biļete no 6 - 14Ls?? Tas nozīmē ka iespējams ja gribētu doties uz šo festu man būtu ieeja jāmaksā 14Ls?? Vouu!!

deni2s, 01.08.2006. 09:41:05
Рейтинг комментария: 0

Par "draudzīgu vidi ģimenēm" un pastiprinātu drošību es domāju, ka ir vērts maksāt to 14 Ls. Man jau liekas ka šis varētu būt nomāls un tiešām pozitīvs festiņš. Tieši kā priekš manis :D

yдалённый пользователь, 01.08.2006. 10:17:53
Рейтинг комментария: 0

baigi jau gribētos, bet neesmu TIK bagāts.

jānis, 01.08.2006. 10:44:32
Рейтинг комментария: 0

Jā es tevi Deni saprotu, es arī tādu tusiņu gribētu, bet priekš manis par sālītu! nevaru atļauties, varbūt vēlāk...

yдалённый пользователь, 01.08.2006. 11:20:23
Рейтинг комментария: 0

es, man liekas, ar savu 85Ls algu tur buushu! :)

jānis, 02.08.2006. 05:51:51
Рейтинг комментария: 0

Lai veicas! ;) Es gan savu algu pietaupīšu.

yдалённый пользователь, 04.08.2006. 18:47:25
Рейтинг комментария: 0

wuuh..šitam jābūt kam perfketam, bet jāsāk domāt par to ka vai ir telts vieta vai arī cik kempingā izmaksā nakšņošana un vai biļetes cena ir abām dienām ?

dainuta (vissjaukaakaaa@inbox.lv), 07.08.2006. 13:39:22 (ip:87.110.95.109)
Рейтинг комментария: 0

Njaa bileetes cena gan ir pa dargu, pa to sumu var apmekleet diezgan prestizzus koncertus... bet nejau taa...:D samaziniet cenu!!!!

Centis centīgais, 17.08.2006. 15:12:47 (ip:86.57.0.20)
Рейтинг комментария: 0

Mierīgi varēja pieteikties par brīvprātīgo palīdzet dažādos darbos, darbiņos, tādejādi ne tikai gūstot fantastisku baudījumu visu festivāla dienu un nakšu garumā, bet arī pārtikt par brīvu (baroja)! Ha!

dually, 01.08.2007. 06:43:58 (ip:81.198.38.18)
Рейтинг комментария: 0

Pagājušo gad aizbraucu uz dullo, jā samaksājām 14 Ls ieeju, jo biļetes pirkām uz vietas.
Bija dārgi, bet tas bija to vērts. Atmosfēra vienkārši pa skaisto, meža ielokā no pozitīvās mūzikas visapkārt valdīja saulaina gaisotne, cilvēki draudzīgi, nekādas agresijas, tiešām pasākuma nosaukums atbilst izveidotajai amosfērai.
Par cik es ar biedriem biju sajūsmā par pasākumu, jau sen vaktējām, kad biļetes parādīsies tirdzniecībā, kā parādījās tā iepirkām par 6 Ls.
Ja vispār apmeklē vasaras lielos festivālus, tad var salīdzināt cenas, šeit sākumcena ir viena no mazākajām.

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
porn videos

Ulrike

Hello from Kiddishop.

Perrymiz

Ողջույն, ես ուզում էի իմանալ ձեր գինը.

Robertunsab


Войтирегистрация