Laipni lūdzam uz "TakeOFF" festivālu 2007 Igaunijā.

Da White, 20.07.2007., 15:47

TakeOFF Festivāls 2007 ir divu dienu brīvdabas elektroniskās deju mūzikas festivāls, kas notiks 2007. gada 10. un 11. augustā Jagala laukos, netālu no Igaunijas galvaspilsētas Tallinas.

Pasākuma galvenie viesi: Above & Beyond, Markus Schulz, Rank 1, Johan Gielen, The Thrillseekers, Mark Norman, M.I.K.E., Airwave, Giuseppe Ottaviani, Gary D, DJ Shog, Chris Liebing & Speedy J Collabs Session, Marko Nastic, Marco Bailey, Eric Sneo, Joris Voorn, Cave vs Ortin Cam LIVE, The Advent LIVE, Hardcell & Grindvik LIVE, Space DJz, Pavo, Deepack, Blutonium Boy, Donkey Rollers, Marco Carola, Rino Cerrone, Jody Wisternoff, Davide Squillace, Storm, Miss Pink, Flight, MC Chickaboo, MC Deeizm un citi!

"TakeOFF" Festivāls 2007 solās būt par šogad lielāko elektroniskās deju mūzikas pasākumu Ziemeļeiropā – vairāk nekā 50 internacionālie dīdžeji, 5 dažādu mūzikas stilu skatuves.

Divu dienu biļetes ir pieejamas iepriekšpārdošanā Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Somijā, Zviedrijā un Bulgārijā. Vienas dienas biļetes un divu dienu biļetes būs nopērkamas arī pasākuma norises vietā.

5% no "TakeOFF" festivāla 2007 ieņēmumiem tiks ziedoti "UNICEF" organizācijai.

Atrašanas vieta:

Jagalas ūdenskrituma apkārtne, Harjuma, Igaunija.

Jagala atrodas skaistā un mierīgā lauku teritorijā, tikai 25 kilometrus no Tallinas, Igaunijas galvaspilsētas.

"TakeOFF" festivāla teritorijas kopējā platība ir 10ha, 5ha pasākuma notikumiem un 5ha autostāvvietām un telšu izvietojumam.

Telšu pilsētiņa atrodas teritorijas vidū, starp autostāvvietu un pasākuma zonu, kas padara šo pasākumu par pilnīgi piemērotu apmeklētājiem.

Transports:

Tiks norīkoti speciāli autobusi, kas kursēs no Tallinas centra līdz pasākuma norises vietai abās dienas un atpakaļ uz Tallinu svētdien. Kursēšanas saraksts tiks precizēts.
Līdz Tallinai ir iespējāms nokļūt izmantojot pasaules lielāko ceļošanas kompāniju studentiem un jauniešiem „STA Travel” – www.statravelgroup.com

0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация