Ar krāšņu koncertšovu Latvijā atgriežas "Imagine Dragons"

"Positivus Music", 30.04.2015., 08:24

2016. gada 30. janvārī "Arēnā Rīga" krāšņu koncertšovu sniegs viena no spēcīgākajām koncertgrupām pasaulē, "Grammy" laureāti, amerikāņu muzikālā apvienība "Imagine Dragons".

"Imagine Dragons"Biļešu iepriekšpārdošana Positivus reģistrētajiem lietotājiem "Biļešu servisa" kasēs un internetā jau no 30. aprīļa plkst.10, pārējiem – no 1. maija.

"Imagine Dragons" mūziku raksturo plašums un robežu pārkāpšana, kombinējot vairākus it kā labi pazīstamus mūzikas stilus. Kopš elpu aizraujošā grupas starptautiskā uznāciena 2012. gadā, vadošie mūzikas kritiķi grupai ir veltījuši tikai slavinošus un cildinošus epitetus – pēc debijas albuma "Night Visions" iznākšanas Billboard nosauca viņus par "gada debitantiem", Rolling Stone singlu Radioactive atzina par "gada lielāko rokmūzikas hitu", turklāt pats par sevi runā milzīgais balvu birums – neskaitot "Grammy" par labāko rokmūzikas izpildījumu, "Imagine Dragons" ir saņēmuši Amerikas Mūzikas balvu kā labākie alternatīvās mūzikas pārstāvji, piecas Billboard balvas, Pasaules Mūzikas balvu kā labākie rokmūziķi, kā arī vēl veselu klāstu citu apbalvojumu un neskaitāmas nominācijas. "Imagine Dragons" kvalitātes un kreativitāti novērtē arī klausītāji – ja debijas albums "Night Visions" nokļuva Billboard Top 200 otrajā vietā, tad šogad iznākušais "Smoke + Mirrors" guva godpilno pirmo vietu gan Billboard Top 200, gan Lielbritānijas albumu topā (UK Albums Chart) un Kanādas albumu topā.

Pirms dažiem gadiem redzēti "Positivus" festivālā, "Imagine Dragons" atgriežas Latvijā ar vēl lielāku jaudu un sparu. Šovos "Imagine Dragons" sevi pierāda kā šobrīd vienu no spēcīgākajām koncertgrupām, kas spēj saviļņot pilnus stadionus un muzikālās arēnas. Zināms teatrālisms, nerimstoša enerģija – "Imagine Dragons" koncerti ir kā ceļojums pa muzikālu pasauli, kur klasiskā rokmūzika satiekas ar hiphopa, folkmūzikas un elektronikas elementiem. Tajos noskaņu iezīmē gan sirdi plosošas balādes, gan tumši epohāli motīvi, līdz ar klasiskajām ģitārām un sintezatora pasāžām toni un ritmu uzdod milzīgas bungas, viens no "Imagine Dragons" raksturīgākajiem atribūtiem, un klausītāju acu priekšā notiek īsts muzikāls brīnums.

Biļešu iepriekšpārdošana reģistrētajiem Positivus lietotājiem sāksies jau no 30. aprīļa plkst.10, biļetes būs iespējams iegādāties "Biļešu servisa" kasēs un internetā, izmantojot īpašu kodu, kas tiks nosūtīts uz Positivus lietotāja reģistrācijā norādīto e-pasta adresi. Stāvvietu biļešu cena EUR 40, sēdvietu biļešu cena EUR 40 – 50. Tikai Positivus lietotājiem, iegādājoties biļeti 30. aprīlī, pirmo 1000 stāvvietu biļešu cena EUR 35.

Vairāk informācijas: www.imaginedragonsmusic.com un www.positivus.com.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


Войтирегистрация