Latvijas Dj Top 2008 noslēguma pasākums

Jānis Butkevičs, 21.10.2008., 06:16

14. novembrī, Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā, notiks viens no nozīmīgākajiem notikumiem Latvijas deju mūzikas industrijā – Latvijas DJ TOP 2008 Noslēguma pasākums.

Tā ietvaros tiks paziņoti rezultāti balsojumam par labākajiem Latvijas DJiem un tiks noskaidrots šī gada Latvijas DJ Nr.1.

Latvijas DJ TOP 2008 Noslēguma pasākums tiks piedāvāta kā krāšņa izrāde visas nakts garumā. Vakara kulminācija būs Latvijas DJ TOP 2008 apbalvošanas ceremonija, kuras laikā tiks paziņoti un saņems balvas pēc balsojuma datiem atzītie šī gada labākie Latvijas DJi.

Pasākumā uzstāsies 2007.gadā par labākajiem Latvijas DJiem atzītie DJ Bogdan Taran un DJ Crash , šī gada „Sensation White” VIP Lounge dalībnieks DJ Deros, kā arī īpaši viesi no Lietuvas un Igaunijas.

Lietuvu Latvijas DJ TOP 2008 Noslēguma pasākumā pārstāvēs viens no redzamākajiem Lietuvas house mūzikas scēnas pārstāvjiem – pirmā Lietuvas house mūzikas leibla RyRalio dibinātājs Lauris Lee. Savukārt no Igaunijas pasākumā spēlēs viena no spožākajām Igaunijas zvaigznēm – DJ Spin Science, kura kompozīcijas un remiksi ir izdoti uz Global Underground, Plastic City, Proton, Cabrio recordings un citiem slaveniem mūzikas leibliem.

Latvijas DJ TOP 2008 balsojums par labākajiem Latvijas DJiem sākās 1.oktobrī un noslēgsies 13.novembrī. Kopš balsojuma sākuma ir saņemti daudzi tūkstoši balsojumi par DJiem no visas Latvijas, kas apliecina DJ TOP aktualitāti un nozīmīgumu Latvijas deju mūzikas industrijā. Aktuālos DJ TOP balsošanas rezultātus redzēt, kā arī nobalsot par tīkamākajiem Latvijas DJiem var speciālā Interneta vietnē www.djtop.lv vai ar mobilā tālruņa palīdzību wap.djtop.lv. Tuvojoties balsojuma noslēgumam, intrigas saglabāšanai aktuālie rezultāti tiks aizklāti, un šī gada DJ TOP 50 tiks paziņots Latvijas DJ TOP 2008 Noslēguma pasākumā 14. novembrī, Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā. Vairāk informācijas par pasākumu – www.djtop.lv 

Latvijas DJ TOP 2008 Noslēguma pasākums būs atklāšana jaunai pasākumu sērijai – Shark Energy Tour. Tā piedāvās ikmēneša pasākumus Latvijas lielākajos naktsklubos ar DJu Bogdan Taran, Crash un Deros piedalīšanos.

Biļetes jau no 20.oktobra ir nopērkamas visās Biļešu Serviss kasēs. Pirmo 500 biļešu cena 5LVL, vēlāk biļetes kļūs dārgākas.

Latvijas DJ TOP 2008 Noslēguma pasākumu atbalsta: Enerģijas dzēriens SHARK. Balvas DJiem dāvinās DJ tehnikas veikala Discomania.lv.
Informatīvs atbalsts: MTV, European Hit Radio, CapitalFM, draugiem.lv, nightlife.lv, moust.lv, boms.lv un citi mūsu draugi.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Hello. And Bye.

XRumerTest

Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr


Войтирегистрация