Noskaidrots „Latvijas Muzikālās Līgas” jūnija karstais četrinieks!

Sigita Paegle, 03.07.2007., 15:59

„Latvijas Muzikālā Līga” (LML) sadarbībā ar Radio SWH TOP 20 papildina marta, aprīļa un maija pusfinālistu sarakstu ar četrām jūnijā populārākajām dziesmām.

Pirmo trīs mēnešu pusfinālistu dziesmu video versijas un video klipi jau ir skatāmi „Latvijas Mūzikas Kanālā”.

Dziesmas, kas jūnija mēnesī izvirzītas „Latvijas Muzikālās Līgas” pusfinālam ir:
S.P.B. – Poet
Jānis Stībelis – Mums paveiksies
Putnu Balle – Labais āķis
Ainārs Virga – Ja tu mīli

Dziesmu video versiju filmēšana, kuru apmaksā „Latvijas Mūzikas Kanāls”, līdz šim notikusi ne tikai krogā „Andalūzijas suns” un Andrejsalā, bet arī kino pilsētiņā Cinevilla. Kopumā uzfilmētas 12 dziesmu video versijas. Filmēšana notiek ar augstas kvalitātes HD kameru, un procesā piedalās profesionāla grupa, kuras sastāvā ir režisore Aija Strazdiņa un operators Uvis Burjānis.

„Video versiju filmēšanai mēs meklējam neitrālu, bet arī interesantu vidi, kura ir pietiekami stereotipiska, lai tā izceltu pašu dziesmu nevis video. Ir svarīgi panākt lakonisku efektu, jo svarīgākais tomēr ir skanējums,” LML dziesmu video versiju filmēšanas vietas izvēli komentē režisore Aija Strazdiņa.Fragments no "Dzelzs Vilks"- "Balerīna"

Aija atklāj, ka ļoti interesanti efekti veidojās filmējot kino pilsētiņā Cinevilla, kur visu nakti tika filmētas maija pusfinālistu dziesmu video versijas. „Nakts, saullēkts un saulriets piedod video tādu savdabīgu noskaņu, veido video versiju īpašo raksturu,” pastāstīja Aija.

„Latvijas Muzikālā Līga” ir 40- gada populārāko dziesmu apkopojums, kuras mērķis ir noteikt vienu - 2007. gada vispieprasītāko dziesmu.

Lai noskaidrotu „Latvijas Muzikālās Līgas” finālistus, tiks rīkota azartiska mūziķu sacensība – TV šovs – ar nosaukumu „Cīņas klubs”.

Līdz šim, sākot ar marta mēnesi, LML pusfinālā iekļuvuši sekojoši izpildītāji – Gain Fast, R.A.P. un Igo, Smaragda Pilsētas Burvis (S.P.B.), Goran Gora, Fēlikss Ķiģelis, SuperHuman, Labvēlīgais Tips, Melo – M un Intars Busulis, kā arī Dzelzs Vilks, Astro’n’out un Lauris Reiniks.

Latvijas Mūzikas Kanāls” 24 stundas diennaktī redzams ne tikai www.lmk.lv , bet arī portāla Tvnet Online TV sadaļā un „Baltkom” analogās un digitālās TV tīklos.

4 коментария Комментирование доступно всем.
yдалённый пользователь, 04.07.2007. 08:43:31
Рейтинг комментария: 2.517

nost ar komerciju!

deni2s, 04.07.2007. 15:21:19
Рейтинг комментария: 2.295

Endo, neeesi naivs, nedzīvo taču pirmatnējā sabiedrībā ar naturālo saimniecību, gan jau pats ej uz veikalu iepirkties reizēm, ne? Ja ej, tad sanāk, ka tavi vārdi nesakrīt ar darbiem. Tāpēc labāk nemētāties ar tik pārdrošiem un populistiskiem vārdiem.

yдалённый пользователь, 04.07.2007. 19:08:49
Рейтинг комментария: 0

tūkstotkārš atvainojos!!!

yдалённый пользователь, 04.07.2007. 19:09:35
Рейтинг комментария: 0

bet dzīvojam demokrātiskā valstī-it kā..

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Datuve.lv tehnoloģiju jaunumu portāls
Поделись радостью
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


Войтирегистрация