„Latvijas Mūzikas Kanāls” tiešraidē redzams visā pasaulē

Sigita Paegle, 24.05.2007., 12:13

„Latvijas Mūzikas Kanāls” (LMK) turpmāk būs redzams ne tikai „Baltkom” analogās un digitālās TV tīklā, bet arī oficiālajā LMK mājas lapā www.lmk.lv

Lapa nodrošina iespēju 24 stundas diennaktī skatīties LMK pārraides un arhīva materiālus, kā arī balsot par dziesmām un veidot kanāla playlistes.

„Mājas lapas lielākā priekšrocība ir LMK tiešraide, kas ļauj kanālu skatīties cilvēkiem visā pasaulē, ne tikai Latvijā,” atzīmēja „Latvijas Mūzikas kanāla” vadītājs Arnis Kursītis, piebilstot, ka LMK tiešraide skatāma arī portāla Tvnet Online TV sadaļā.

Mājas lapas apmeklētājiem regulāri būs pieejami jaunākie klipi un tāpat kā dziesmu video versijas. Skatītājiem dota iespēja veidot LMK TOP 10, balsojot par tīkamu dziesmu vienu reizi dienā bez maksas, vai ar Triecienbalsojuma īsziņas palīdzību, tādejādi vēlamā izpildītāja kontā ieskaitot 5 balsis.

LMK mājas lapā arī būs pieejami dažādi arhīva materiāli – „Rullē, nerullē”, kas nekautrējoties uzdot pavisam tiešus jautājumus uz ielām sastaptiem cilvēkiem, „Nedēļas mākslinieks”, kas parāda populāru grupu ikdienu un atklāj tās dalībnieku personības, „Aizkulises”, kas sniedz ieskatu dažādu koncertu un pasākumu back –stage atmosfērā, un „Koncerts SWH studijā”, kura kapteinis Māris Žigats ciemos laipni uzņem interesantākos Latvijas izpildītājus, tāpat arī citi raidījumi, kurus LMK gatavo skatītājiem.

„Latvijas Mūzikas Kanāls” veidos rubriku, kurā skatītājiem būs iespēja izveidot pašiem savas playlistes, bet pēc tam redzēt tās LMK ēterā. To varēs izdarīt kanāla mājas lapas sadaļā Klipu kaste.

Vasaras sezonā „Latvijas Mūzikas Kanāls” skatītājiem gatavo vairākus pārsteigumus – jaunus raidījumus, LMK Rīta programmu un LMK Nakts programmu, kas informēs skatītājus par mūzikas aktualitātēm un izklaides pasākumiem nedēļas nogalēs, kā arī iesildīs pirms jautrām ballītēm.

„Latvijas Mūzikas Kanāls” aicina izpildītājus un grupu menedžerus sūtīt fotogrāfijas un biogrāfijas datus uz info@muzikaskanals.lv . Tāpat arī aktīvi gatavot dažādus jaunus, muzikālus materiālus.

Atgādinām, ka „Latvijas Mūzikas Kanāls” ir kanāls, kas raida ne tikvien Latvijas mūzikas izpildītāju dziesmas, bet arī izklaidējošus raidījumus 24 stundas diennaktī. Ik dienas redzami arī dažādi koncerti un Latvijā veidotas animācijas filmas. Kanāls tiek raidīts „Baltkom” analogās un digitālās TV tīklā, kā arī portālā Tvnet un kanāla mājas lapā www.lmk.lv.

1 коментарий Комментирование доступно всем.
Ieva, 25.05.2007. 16:38:20 (ip:87.246.139.79)
Рейтинг комментария: 0

Slikta latviešu valoda.

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


Войтирегистрация