Lietuvas rokfestivāls "Roka Naktis"

Aleksas Abraškevičius, 18.06.2010., 21:34

Lielākais rokfestivāls Lietuvā "Roka Naktis" 2010. gada 6. un 7. augustā jau astoto reizi aicina ciemos ģitārmūzikas mīļotājus, lai, tāpat kā iepriekšējos gadus, piedzīvotu divas ģitārmūzikas un labas atpūtas pilnas dienas.

Festivāls atkal notiks brīnišķīgā vietā, uz salas Zarasu ezerā, 28 km no Daugavpils un tikai 3 km no Latvijas robežas. Labākās roka grupas uz trijām dažādām skatuvēm. Nepalaid garām!

Pirmās festivāla zvaigznes – death metal huligāni "Sonic Suvdi cate". Šī skandināvu grupa savos koncertos saceļ īstu rokenrola vētru, kas viņus jau ir padarījusi populārus tālu prom no dzimtās pilsētas un iededzinājusi viņu vārdu uz mūsdienu metāla skatuves. Tāpat festivālā dārdēs Gibraltāra mafijas "Breed 77" šāvieni - tā ir viena no interesantākajām šī brīža Eiropas smagās mūzikas grupām, kas izceļas ar īpaši melodisku metālu, roka un spāņu flamenko stilu savienojumu. "Roka naktis" kā pieturu starp leģendu AC/DC iesildīšanu Parīzē un "Wacken" festivālu Vācijā ir izvēlējies startptautisks roka zvaigžņu projekts " Killing Machine" - vienā grupā varēsim redzēt tādu roka monstru kā " Slayer", "Testament", "Stratovarius", "Temple of brutality", "Evergrey" mūziķus. Tāpat festivālā mēs uzstāsies Somijas alternatīvā roka izpildītāji " Lapko", zviedru smagās mūzikas pārstavji "Violent Divine", kā arī Igaunijas roka lepnums "Bedwetters".

Latviju šajā festivālā pārstāvēs grupa " Laime pilnīga". Bez šīm zvaigznēm festivālā viesosies vēl daži pasaules klases izpildītāji, par kuriem tuvāk informēsim tuvākajā laikā, kā arī citas labākās Baltijas valstu grupas. Lielākais Lietuvas starptautiskais roka festivāls "Roka naktis 2010" ielūdz ciemos visus, kas paliek uzticīgi dzīvajai mūzikai!

Biļetes var nopirkt šeit.
 


1 коментарий Комментирование доступно всем.
gigiiya, 26.06.2010. 12:24:57
Рейтинг комментария: 0

Šo es garām nelaidīšu. Jau, kad padzirdēju, ka SS tur uzstāsies, izlēmu, ka šovasar kaimiņus lietuviešus jāapciemo.:)

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Спасибо за статью, было познавательно! а вот еще кое-что интересное по теме: яндекс плюс Может, кому-то пригодится.

Berry

Theme site super 000*** ru.hc.lv

MWKqVooMYB

Theme site super 000*** hc.lv

fXjbvyAOtM


Войтирегистрация