"Linga" izdos jaunu studijas albumu

Jolanta Ķiģele, 10.04.2006., 18:34

Ir pagājuši tieši seši gadi kopš grupas "Linga" pēdējā albuma "Ieklausies vējā", kas iznāca 2000. gadā. Tāpēc grupa ir nolēmusi palutināt savus klausītājus ar pilnīgi jaunām dziesmām un jaunu studijas albumu.

Gvido Linga"Lingas" aizrautīgās un enerģijas pārpilnās dziesmas grupas koncertos vienmēr ir pulcējušas klausītāju pūļus, un šī vasara grupai un tās faniem solās būt īpaši ražīga. Jaunā albuma ieraksts, vērienīgas grupas dzimšanas dienas ballītes svinības un uzstāšanās festivālā "Oldschool Party 2006" ar pilnīgi jaunām dziesmām un grupas "zelta" repertuāru – tas viss un daudz citi priecīgi notikumi ir sagaidāmi jau tuvākajos mēnešos.

Jau šobrīd Latvijas radiostaciju ēterā ir nonācis "Lingas" jaunākais veikums - dziesma "Spārni", kura pāris nedēļu laikā ir iekļuvusi vairāku radiostaciju topos. Ir zināms, ka pavisam drīz tiks uzņemta arī dziesmas videoversija.

"Lingas" pirmsākumi ir meklējami jau 1988. gada nogalē, kad "Zig Zag" līderis Gvido Linga pamet grupu un kopā ar toreizējās grupas "Dr. Fausts" basģitāristu Armandu Cālīti eksperimentālā kārtā ieraksta dziesmu "Pilsēta". Neilgi pēc tam jaunā grupa sniedz savu pirmo publisko koncertu festivālā "Roks par neatkarību" un īsā laika posmā iekaro klausītāju sirdis.

Vairāk informācijas par "Lingu" un citām grupām festivāla "Oldschool Party 2006" oficiālajā mājas lapā.

2 коментария Комментировать могут только регистрированные пользователи, просмотр комментариев доступен всем. регистрация или залогинься!
deni2s, 10.04.2006. 18:36:38
Рейтинг комментария: 0

Pēc tam, kad šis kkādā tusā Vērmanītī uzstājās zem fonogrammas, man par šo grupu viedoklis strauji kritās.

yдалённый пользователь, 26.11.2006. 09:59:46
Рейтинг комментария: 0

Es vakar biju klubā "Pablo",kur Linga uzstājās!!Superīgi!

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
6Porno

Alena

interesting news

betenMob

Dia duit, theastaigh uaim do phraghas a fháil.

RobertSax


Войтирегистрация