LMK mūziķu golfa kausā 2008 uzvar R.A.P., Z-Scars un Zig Zag

Ieva Apsīte, 13.08.2008., 18:17

Otrdien, 12. augustā, golfa laukumā "Viesturi" Jaunmārupē, jau septīto reizi notika tradicionālais LMK Mūziķu golfa kauss 2008.

p1010147_01 Šogad 41 dalībnieku konkurencē ar 40 sitieniem uzvarēja Artis Dvarionas (R.A.P.), Andris Kivičs (Z-Scars), Juris Lasinskis (Zig Zag) un komandas kapteinis Ēriks Kundziņš no Latvijas Mediju golfa kluba (LMGK).Spraigā konkurencē otro vietu ar 41 sitienu ieguva Kārlis Auzāns (Melo-M), Dzidzis Bordovskis (Gain Fast), Agnese Neilande (LMK) un komandas kapteinis Linards Lapa (LMGK). Ar 44 sitieniem trešajā vietā palika divas komandas, kurās spēlēja Māra Upmane (Astro’n’out), Dons, Marka (DFE), Aisha, Arnis Račinskis (Mofo), Edgars Rubenis (Mofo), Ervings Znotiņš (Satellites LV) un komandu kapteiņi Ivo Krumholcs (Latvijas Radio) un Kristians Rozenvalds (LMGK).

„Jājautā pieredzējušiem golferiem, vai sitienu ar galvu var ieskaitīt,” jautā Andris Kivičs. „Iznāca tāds spēcīgāks sitiens, kurš bija visai neprecīzs. Tas atsitās pret koku, tad man pret pieri un bedrītē iekšā. Tas noteikti bija tas uzvarošais,” smejot atzīst Andris.

Savukārt, Artis Dvarionas uzvar LMK Mūziķu golfa kausā jau otro gadu pēc kārtas. Tāpat, kā pagājušajā gadā, arī šogad Artim vajadzēja steigties uz Radio SWH Rock studiju, tāpēc prieka vēsti viņš saņēma pa telefonu.

„Āāā... ko tu stāsti?! Nopietni?! Neticami, fantastiski, forši!” aiz prieka kliedza Artis. „Paldies LMK par turnīru. Jāsāk domāt par nopietniem trenniņiem, bet patiesībā gribu teikt milzīgu paldies mūsu komandai un kapteinim,” nobeidz Artis.

Tikai par dažiem sitieniem vairāk bija Annai Lieckalniņai (LMK), Andžejam Graudam (Gain Fast), Čikijam ( DFE), Mārcim Judzim (Dzelzs Vilks), Kasparam Tobim (Dzelzs Vilks), Jurim Kaukulim (Dzelzs Vilks), Agnesei Cimuškai (Platforma Music), Sigitai Paeglei (LMK), Arnim Kursītim (LMK), Antonam Tročukam (Melo-M), Normundam Pauniņam (Otra puse) u.c.

Līdzīgi kā iepriekšējos gados, arī šogad mūziķi spēlēja kopā ar pieredzējušiem golfa spēlētājiem no Latvijas Mediju golfa kluba (LMGK).

Katra komanda spēli sāka no savas bedrītes un kopā izspēlēja visas 9 golfa laukuma "Viesturi" bedrītes pēc labākās bumbiņas (scrumble) principa. Tas nozīmē, ka katrs komandas dalībnieks veica sitienu, bet tālāk spēlēja bumbiņa, kura atradās visizdevīgākā pozīcijā. Uzvarēja komanda, kura ar vismazāko sitienu skaitu izgāja visas 9 bedrītes.

Uzvarētāja komanda saņemā galveno balvu - braucienu ar jahtu no www.buruklubs.lv. Specbalvu, saules brilles no Ray Ban, saņēma Māra Upmane (Astro’n’out), kurai to pasniedza kails vīrietis.

„Tāpat kā iepriekšējos gados, arī šogad es redzu apmierinātus un priecīgus mūziķus, kuri uzreiz pēc turnīra jautā – kad būs nākamais pasākums,” stāsta turnīra organizētājs Arnis Kursītis. „Tas sniedz gandarījumu un liek mums darboties tālāk. Nākamie būs LMK Mūziķu orientēšanās sacensības un LMK Mūziķu paintball kauss, kas tāpat kā golfa turnīrs tiks rīkoti par godu LMK TV šovam „Cīņas klubs”, kas atsāksies jau rudenī,” informē Arnis.

Sīkāka informācija un rezultāti par LMK Mūziķu golfa kausu 2008:
Latvijas Mūzikas kanālā, www.lmk.lv. T. 7070288, info@lmk.lv.

3 коментария Комментирование доступно всем.
deni2s, 13.08.2008. 19:06:39
Рейтинг комментария: 0

Kas tas par sviestu: "Specbalvu, saules brilles no Ray Ban, saņēma Māra Upmane (Astro’n’out), kurai to pasniedza kails vīrietis."?

rxx, 15.08.2008. 06:05:38
Рейтинг комментария: 0

Kāds sviests? Gan jau pliki zaķi arī bija, tādā gadījumā normāls pasākums.

wztr, 16.08.2008. 08:04:55
Рейтинг комментария: 0

šitāds http://www.postfactum.lv/images/images/astro.jpg kails

Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Hola, volia saber el seu preu.

RobertSax

Недорого и качественно: Мебельный поролон с доставкой плотный поролон <a href=vinylko17.ru>vinylko17.ru</a> .

porolon_zxSr

Xin chào, tôi muốn biết giá của bạn.

Robertunsab


Войтирегистрация