"LMT Spotify ballīte" kopā ar DJ Tomu Grēviņu

Alise Pabērza, 20.05.2015., 08:20

"LMT Summer Sound" festivāla apmeklētāju iecienītā "LMT Spotify ballīte" arī šogad priecēs festivāla dejot gribētājus.

"LMT Spotify ballīte" kopā ar DJ Tomu Grēviņu"LMT Spotify ballīte" divu vakaru garumā, 10. un 11. jūlijā, gaidīs visus dejot gribētājus un tos, kuri vēlas kaut uz brīdi sajusties kā dīdžeji. Par "LMT Spotify ballītes" galveno DJ, kurš izklaidēs festivāla apmeklētājus divu vakaru garumā, ir izvēlēts neviens cits kā Toms Grēviņš – oficiālais "Spotify" DJ Latvijā . Pagājušajā gadā tieši viņš "LMT Spotify ballīti" padarīja par vienu no centrālajiem festivāla deju notikumiem.

DJ Toms Grēviņš vairāku gadu garumā ir atpazīstams kā viens no labākajiem Latvijas dīdžejiem un mūzikas pārvaldītājiem. Viņa spēlētās ballītes vienmēr ir lepojušās ar plašu apmeklētību un publikas atsaucību, līdz ar to – nav ne mazāko šaubu, ka arī "LMT Spotify ballīte" šogad būs izdevusies grandioza.

Lai iesildītos festivālam, ir izveidota arī īpaša "LMT Spotify ballītes" plejliste, kurā jau tagad var noklausīties festivālā spēlējošo mūziķu daiļradi. "Spotify" plejlisti meklē šeit - bit.ly/1IILDZ7.

Festivāls "LMT Summer Sound" norisināsies 10. – 11. jūlijā, Liepājā. Līdz ar iepriekšminētajiem mūziķiem, divu dienu garumā tajā uzstāsies Nico&Vinz, "Apocalyptica", "Mumiy Troll", "Musiqq", "Piendvedēja Piedzīvojumi", "Astro’n’out" un DJ Rudd, Jānis Stībelis, Fēlikss Ķiģelis, "Bet Bet", "Aurora", "Laika Suns" un daudzi citi mākslinieki. Savukārt sadarbībā ar "RedBull Thre3style" apmeklētājus sagaida lielākā deju telts Baltijā, kur 800 kvadrātmetros varēs baudīt elektronisko mūziku kopā ar DJ ESKEI83, DJ Flip, DJ Madfingaz, DJ Aspirīns un daudziem citiem.

Festivāla biļešu cenas: ieejas biļete - EUR 28, ieejas biļete un telts vieta – EUR 35, VIP biļete – EUR 70, VIP biļete + autostāvvieta – EUR 85. Festivāla biļetes var iegādāties visās "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās Latvijā un internetā.

Uz vasaras grandiozāko pludmales festivālu ielūdz "Latvijas Mobilais Telefons", garšu piešķir A/S "Cēsu Alus", atbalsta Liepājas Dome un Liepājas kultūras pārvalde, iesaka Radio SWH un SKATS.LV.

Sekojiet informācijai par festivālu: www.summersound.lv.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Полное руководство: как правильно купить диплом и избежать ошибок диплом купить цена <a href=dipl-fast.ru>dipl-fast.ru</a> .

diplom_kupit_jwOa

Купить тренажеры для спортзала с гарантией качества фитнес тренажеры купить <a href=trenajeri-dlya-zala.ru>trenajeri-dlya-zala.ru</a> .

trenazhery_spOi

Theme site super 000*** rus.hc.lv

LRncxOcpms


Войтирегистрация