Markas Palubenka Rīgā prezentēs albumu "Puzzleman"

Kristīne Komarovska, 06.05.2015., 11:14

Kā ziņots iepriekš, Markas Palubenka, izlaižot singlu "A Woman of Stone", izdod savu otro albumu "Puzzleman".

Markas Palubenka ar albumu "Puzzleman"Jaunākajā albumā "Puzzleman" Markas Palubenka sagatavojis pārsteidzošu muzikālu dāvanu ikvienam klausītājam. Tajā apvienojas harmonija un haoss- viņa balss diapazons viļņojas kā skaņu jūra, kurā tā vien gribas ienirt ar galvu pa priekšu. Enerģija, negaidīti pārsteigumi, patiesa sirsnība un kvalitāte – šie četri atslēgas vārdi raksturo albumu vislabāk. Tas noteikti atstās neizdzēšamas pēdas ikviena klausītāja apziņā.

Pats Markas par albumu saka šādi:

"Kā būtu, ja mums būtu iespēja paplašināt savu pasaules redzējumu, smelties jaunas idejas un gūt atklāsmes? Vai mēs kļūtu ģeniāli? Paranoidāli? Nākotnes vizionāri? Komiķi? Katra albumā "Puzzleman" iekļautā dziesma ir kā mazs gabaliņš no mākslinieka dzīves uztveres puzles."

"Omas briljanta istabā" Markas Palubenka uz skatuves kāps pl. 21.00, koncertā būs iespējams iegādāties arī albuma fiziskās kopijas.

Albuma "Puzzleman" pavadošais singls "A Woman of Stone": Youtube : www.youtube.com/watch?v=ObGU6Je2IOQ un SoundCloud: soundcloud.com/markas-palubenka/a-woman-of-stone.

Markas Palubenka labi zināms arī Latvijas publikai - mūziķis vairākkārt uzstājies "Positivus" festivālā, "I love You" bārā un pat ierakstījis divas dziesmas kopā ar grupu "Astro’n’out" 2012. gadā ( "In Fog" www.youtube.com/watch?v=7xUPsEFu_9g un "Dive" www.youtube.com/watch?v=7X__urFUjU8).

Markas Palubenka dziesminieka karjeru Lietuvā sāka ar spožu uznācienu 2012. gadā, kad izdeva savu pirmo albumu, ieguva Lietuvas mūzikas balvu nominācijās "Gada debija" un "Labākais alternatīvās mūzikas izpildītājs". Viņa pirmais albums "no fun 101" saņēma pozitīvas kritiķu atsauksmes visā Baltijā. Markas Palubenka vairākkārt sniedzis koncertus arī Latvijā - "Positivus" festivālā 2013. gada vasarā un arī bija grupas "Astro’n’out" 10 gadu jubilejas koncerta iesildītājs. Markas uzstājies arī Krievijā, Polijā, Šveicē un citviet.

Visi mūziķa cienītāji tiek laipni aicināti uz Markas Palubenka albuma "Puzzleman" prezentācijas koncertu "Omes Briljanta istabā" piektdien, 8. maijā plkst. 21.00.


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Prāta darbnīca - ļauj prātam darboties!
Поделись радостью
Сравнение домов из бруса и каркасных домов: что лучше выбрать дома из бруса под ключ цена <a href=doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru>doma-iz-brusa-pod-klyuch1.ru</a> .

doma_iz_brusa_bhsa

Какие материалы используют для каркасных домов под ключ каркасные дома под ключ <a href=karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru>karkasnye-doma-pod-klyuch-01.ru</a> .

karkasnye_doma_hvKl

Отзывы о пансионатах для пожилых: что говорят реальные клиенты платные пансионаты для пожилых людей <a href=pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru>pansionaty-dlya-pozhilyh1.ru</a> .

pansionat_tzol


Войтирегистрация