Martin Confused akustiskais koncerts Saulkrastos

Juris Poļakovs, 07.09.2010., 08:58

10. septembrī plkst. 21.00 Saulkrastos, Pludmales un sporta atpūtas centrā Koklītes ar akustisko koncertu uzstāsies latviešu dziedātājs Martin Confused. Šis būs pirmais koncerts Rudens akustiskās mūzikas sesijas ietvaros.

Iestājoties rudenim, Martin Confused akustiskais koncerts Saulkrastoskad aukstais laiks vairs neļauj baudīt pludmales priekus, bet gan saulrietus, gan jūra negaisa laikā joprojām ir ļoti skaista, Koklītes aicina piektdienas vakaros pabūt kopā, izbaudot akustisko mūziku latviešu mākslinieku izpildījumā. Rudens akustiskās mūzikas sesijas atklājēja gods šogad uzticēts Martin Confused. Viņam nākamos piektdienas vakarus sekos citi latviešu mākslinieki, katrs uzstājoties ar savu unikālu akustisko programmu. Un tā katru piektdienas vakaru līdz brīdim, kad sasildīties vairs nebūs tik vienkārši kā saritināties pledā un malkot tēju. Taču laika prognoze sola, ka septembrī koncertu priekus vēl pagūsim izbaudīt.

Martin Confused ir viens no spilgtākajiem akustiskās mūzikas izpildītājiem Latvijā, kas savās dziesmās apvieno country, blues, indie un pop elementus. Līdz šim mūziķim izdoti vairāki radio singli un Ep "Blame You".

Uzstāšanās Koklītēs būs intīma un nedaudz pieklusinātā skanējumā — Martins uzstāsies solo – dziedot vienatnē ar ģitāru.

Ieejas maksa uz koncertu ir Ls 2. Tā kā vietu skaits ir ierobežots, biļetes uz pasākumu ir nopērkamas iepriekšpārdošanā, zvanot pa tālruni 29264654. Biļetes varēs nopirkt arī koncerta norises dienā pirms tā sākuma, taču pirms braukšanas, ja biļetes nav iegādātas, ieteicams piezvanīt un pārliecināties par brīvu vietu esamību.

Martin Confused kanāls Youtube http://www.youtube.com/martinconfused
Tālrunis biļešu rezervācijai: 29264654


0 коментариев Комментирование доступно всем.
Добавление комментария

Поля отмеченые * заполнять обязательно.

назад на список новостей

Реклама
Поделись радостью
Купить диплом быстро: где искать диплом купить цена <a href=diplom-trues.ru>diplom-trues.ru</a> .

diplom_kupit_juen

Theme site super 000*** ru.hc.lv

CqTLSJjEEJ

Theme site super 000*** hc.lv

hLOZFPfazA


Войтирегистрация